Luksusowe apartamenty w Mikołajkach od INPRO już w sprzedaży!

Apartamenty w Mikołajkach

Grupa INPRO uruchomiła sprzedaż 71 apartamentów mieszkalnych oraz 34 apartamentów usługowych w ramach najnowszej inwestycji realizowanej w Mikołajkach. Projekt wyróżnia niezwykłe położenie nad samym jeziorem i w malowniczym otoczeniu przyrody, a równocześnie z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury okolicy. Zakończenie budowy planowane jest na 30.06.2023 r.

Inwestycja jest kontynuacją projektu realizowanego przez INPRO w latach 2011-2013, obejmującego powstanie pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki Leisure & SPA. W ramach prowadzonego obecnie etapu utworzony zostanie 5-kondygnacyjny, nowoczesny budynek obejmujący łącznie 71 apartamentów mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach mierzących od 29 do 76 m2, liczące od 1 do 4 pokoi oraz 34 apartamenty usługowe. Wszystkie lokale będą kompleksowo wykończone i wyposażone pod klucz. Ich zaletą będą także loggie, balkony oraz tarasy, które pozwolą na podziwianie wyjątkowego widoku na jezioro.

Kompleks położony jest przy ul. Spacerowej, w samym centrum Mikołajek, tuż przy jeziorze Mikołajskim, na Ptasiej Wyspie. Na terenie obiektu zadbano o wiele ciekawych udogodnień, jak m.in. reprezentacyjny foyer, salka konferencyjna, butik, sala zabaw dla dzieci czy nowoczesna strefa fitness. W trosce o najwyższy komfort wyposażenie budynków obejmą także windy, boksy do przechowywania oraz podziemna hala garażowa z 62 miejscami postojowymi dla samochodów i 7 miejscami parkingowymi dla motocykli. Na terenie inwestycji wybudowane zostaną również 3 indywidualne garaże, każdy z nich obejmujący 2 stanowiska, a w sferze zewnętrznej przewidziano 29 miejsc postojowych naziemnych.

Dodatkowo przyszli właściciele i goście apartamentów zyskają dostęp do bogatej infrastruktury Hotelu Mikołajki Leisure & SPA obejmującej basen, strefę SPA wraz z kompleksem saun, siłownię ze sferą fitness, restaurację New Island, centrum konferencyjne czy bawialnię dla dzieci.

Lokalizacja apartamentów gwarantuje wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury otoczenia. Od ścisłego centrum bogatego w całe spektrum atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, inwestycja oddalona jest o zaledwie 1 km. W najbliższej okolicy nie brakuje również zachwycającej, mazurskiej przyrody, która zapewni spokój oraz doskonałą przestrzeń do wypoczynku. Jej uroki będzie można podziwiać ze specjalnie zaaranżowanych alejek spacerowych, wiodących pośród terenów zielonych z elementami małej architektury, wzdłuż zagospodarowanego nabrzeża.

Prace nad inwestycją nieustannie postępują, a zakończenie budowy zaplanowane jest na 30.06.2023 r.

Aktualnie w ofercie dostępne są 34 apartamenty w cenach już od ok. 27 060 zł/m2 brutto.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

https://www.inpro.com.pl/mikolajki-apartamenty/apartamenty-na-sprzedaz-nad-jeziorem.

Zobacz także: Kultowa inwestycja City Park w Gdańsku powraca!

***

Firma INPRO powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma apartamenty i mieszkania w segmencie popularnym, o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. INPRO kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa INPRO posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. INPRO jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.