Kultowa inwestycja City Park w Gdańsku powraca!

City Park
City Park, Gdańsk Zaspa

INPRO wprowadziło do oferty 189 nowych mieszkań i 20 lokali handlowo-usługowych w ramach II etapu kultowego projektu – osiedla City Park w Gdańsku. Inwestycja oferuje idealne warunki do komfortowego życia: wysoki standard, liczne udogodnienia, przestrzeń do wypoczynku oraz świetną lokalizację gwarantującą doskonałą komunikację z całym Trójmiastem.

Inwestycja stanowi kontynuację prowadzonego w latach 2011 – 2015 projektu City Park, obejmującego utworzenie sześciu 11-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych (516 mieszkań) wraz z częścią usługową.

Najnowsza część projektu City Park obejmuje powstanie 2 budynków: dwunasto- i czternastokondygnacyjnego (wraz z kondygnacjami podziemnymi). W ramach II etapu osiedla powstanie 189 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 34,26 do 61,79 m2. Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależeć będą ogródki, a na wyższych piętrach balkony i tarasy zapewniające niesamowity widok na malowniczy krajobraz Trójmiasta.

W budynkach będą znajdowały się boksy do przechowywania, rowerownie, wózkarnie, a na terenie inwestycji przewidziano także 125 miejsc postojowych w hali garażowej oraz 4 miejsca postojowe naziemne.

W ramach osiedla zaprojektowano liczne udogodnienia, takie jak m.in. zewnętrzna siłownia, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw oraz strefy wypoczynkowe obejmujące plac z fontannami.

Dostęp do wielu punktów i usług codziennego użytku na wyciągnięcie ręki zapewni mieszkańcom przewidziany w ramach kompleksu pasaż handlowy z 20 lokalami handlowo-usługowymi.

City Park powstaje w gdańskiej dzielnicy Zaspa w centralnej części miasta z dostępem do bogato rozbudowanej infrastruktury, a jednocześnie w otoczeniu przyrody – w bezpośrednim sąsiedztwie parku im. Jana Pawła II i jedyne 2,5 km od morza. W pobliżu znajdują się centra handlowe, szpital oraz liczne punkty usługowe.

City Park położone jest w dobrze skomunikowanej części Gdańska, blisko przystanków autobusowych i tramwajowych oraz kilka minut pieszo od stacji SKM, skąd szybko i wygodnie można dostać się w wiele kluczowych obszarów Trójmiasta i nie tylko.

W aktualnej ofercie dostępnych jest 27 lokali w cenach już od 17 280 zł/m2 brutto.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://www.inpro.com.pl/city-park/.

 Zobacz także: Prowincja już nie tania? Drożeją mieszkania w mniejszych miastach

***

Firma INPRO powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma apartamenty i mieszkania w segmencie popularnym, o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. INPRO kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa INPRO posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. INPRO jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.