Przebudowa Promenady Inwestycją Roku!

Pormenada

Zwycięzcą zostało centrum Pormenada! Jury konkursu Prime Property Prize wybrało projekty, które w minionym roku miały największy wpływ na rynek nieruchomości komercyjnych! Wśród nich znalazło się najnowocześniejsze centrum po prawej stronie Wisły – Promenada. Galeria, należąca do G City Europe, zajęła pierwsze miejsce w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowych!

Całkiem niedawno Promenada świętowała swoje wielkie otwarcie po zakończeniu kolejnego etapu modernizacji. Efekt przebudowy tego najciekawszego centrum w sercu warszawskiej Pragi docenili zarówno eksperci rynku nieruchomości, jak i czytelnicy portali należących do wydawnictwa PTWP, którzy głosowali na nominowane projekty. Podczas wczorajszej uroczystej Gali w warszawskim hotelu Sheraton, dyrektor centrum Tomasz Hofman oraz dyrektor ds. aktywów Anna Tana, odebrali statuetkę za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii Inwestycja Roku konkursu Prime Property Prize! Przy ocenie brano pod uwagę jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, innowacyjne rozwiązania, architekturę, a także wpływ inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

Prime Property Prize to konkurs z 12-letnią tradycją, który wyłania firmy, projekty i osobowości odgrywające kluczową rolę w rozwoju całej branży nieruchomości komercyjnych w danym roku. W tym roku jury przyznało nagrody w 12 kategoriach. Zwycięzcy zostali wyłonieni na podstawie sumy głosów członków Forum Ekspertów Branży Nieruchomości oraz czytelników portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl. 

Ta nagroda odzwierciedla uznanie dla naszych wysiłków w całej branży. Jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni, zwłaszcza że ta rozległa i wymagająca strukturalnie przebudowa, która trwała zaledwie rok, została przeprowadzona w czasie, gdy pozostała część centrum handlowego działała. Naszym celem było stworzenie wnętrza, które będzie nie tylko przestrzenią handlową, ale także miejscem rekreacji, relaksu i rozwoju. Kiedy wiosną tego roku oddawaliśmy zmodernizowaną Promenadę w ręce klientów, pokusiłem się o stwierdzenie, że jest to najatrakcyjniejszy pod względem aranżacji wnętrz obiekt handlowy w Warszawie. Jak widać, słowa te nie były przesadzone, a statuetka w kategorii Inwestycja Roku, którą wczoraj odebraliśmy, jest tego dowodemTomasz Hofman, Dyrektor Centrum Handlowego, CH Promenada, G City Europe.

Zobacz także: Designer Outlet Warszawa charytatywnie na Westminster Day 2023

G City Europe (wcześniej Atrium European Real Estate)

G City Europe (wcześniej Atrium) jest częścią G City oraz  właścicielem, zarządcą i deweloperem nieruchomości handlowych i mieszkaniowych na wynajem w Europie Środkowej. G City Europe specjalizuje się w centrach  handlowych  z szeroką ofertą gastronomiczną, modową i rozrywkową, położonych  w najlepszych miejskich lokalizacjach, w szczególności koncentrując się na  Warszawie. Rozwój portfela nieruchomości handlowych G City Europe opiera się na proaktywnych działaniach asset management, w zgodzie z motto „retail is detail”.

Obecnie portfolio G City Europe obejmuje 14 nieruchomości (w tym jedną nieruchomość mieszkaniową na wynajem) o łącznej wartości rynkowej 1,9 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto (GLA) ponad 410 000 mkw.