Klif uskrzydla na wiosnę

Klif uskrzydla

Aż przez trzy tygodnie maja klienci Domu Mody Klif w Warszawie będą mieli okazję zdobyć nagrody w zamian za zakupy. Zarówno te większe, jak i — przy odrobinie szczęścia — także za te mniejsze. 9 maja ruszają w Klifie dwie akcje pro sprzedażowe, które potrwają do 28 maja włącznie.

Każdy klient, który w tych dniach pomiędzy godziną 12.00 a 20.00 zrobi zakupy w jednym z salonów na terenie Domu Mody Klif za minimum 1 000 zł, będzie mógł odebrać kartę podarunkową do wykorzystania na kolejne zakupy. Jednorazowy wydatek na kwotę 1 000 zł zostanie nagrodzony voucherem o wartości 100 zł, zakupy na maksymalnie dwóch paragonach na łączną kwotę 2 000 zł – voucherem o wartości 200 zł, a te za 3 000 zł na maksymalnie dwóch paragonach – voucherem na 300 zł. Należy przy tym zaznaczyć, że  kwoty się nie sumują i wielokrotność kwot na rachunku nie upoważnia do odebrania więcej niż jednego vouchera. Pula nagród ma łączną wartość 60 tys. zł i będzie rozdawana do jej wyczerpania, nie warto więc zwlekać z zakupami.

Na otrzymanie nagrody mają także szansę osoby, które w czasie trwania akcji zrobią jednorazowe zakupy za dużo mniejszą kwotę, bo już za 100 zł. Ci klienci muszą jednak mieć trochę szczęścia i znaleźć jedną ze stu zawieszek w kształcie motyla-symbolu akcji, ukrytą wśród asortymentu w salonach Domu Mody Klif. W przypadku tej akcji również obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Nagrody i vouchery są wydawane w Punkcie Obsługi Akcji (na poziomie 0, nieopodal sceny i fortepianu).

Akcja Klif Uskrzydla i akcja Znajdź motyla to jedne z wielu przedsięwzięć, podejmowanych w ostatnim czasie przez Dom Mody Klif. W minionym miesiącu z dużym sukcesem odbyło się pierwsze wydarzenie z cyklu K2 Rozmowy na szczycie, którego kolejna edycja planowana jest na koniec maja, od lutego trwają też cykliczne wydarzenia w ramach proekologicznej akcji Nie bądź plastik!

Regulaminy promocji:

https://klif.pl/wp-content/uploads/2022/04/Regulamin_KLIF-USKRZYDLA_Akcja_Pro_Sale_DM_Klif.pdf

https://klif.pl/wp-content/uploads/2022/04/Regulamin_znajdz_motyla-_9-28_maja_2022.pdf

Zobacz także: Duże zmiany w Galerii Rumia

________________________________________

Właścicielem Galerii Klif jest spółka reprezentowana przez AEW Asset Management. Zarządcą centrów jest Cushman & Wakefield Polska Trading Sp. z o.o.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.