Letnie patrole na parkingach Centrum Handlowego 3 Stawy

3 Stawy

Z radością przywitaliśmy lato i wakacje, a wraz z nimi pierwsze upalne dni. Wysokie temperatury to jednak także zagrożenie, dlatego w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach pojawiły się specjalne patrole. To pracownicy ochrony galerii, którzy chodząc po parkingu monitorują czy w rozgrzanych samochodach nikt nie jest narażony na przegrzanie. A Dyrekcja 3 Stawów zachęca: zabierzmy naszych czworonożnych przyjaciół na zakupy!

Nie zostawiaj psa w samochodzie!

Wysokie temperatury doskwierają szczególnie najmłodszym oraz naszym czworonożnym pupilom. Stąd tak ważne jest, aby nie pozostawiać ich bez opieki w zamkniętych pomieszczeniach lub w aucie. Specjaliści podkreślają, że nawet uchylone okno w pojeździe pozostawionym na słońcu w niczym nie pomoże. We wnętrzu auta temperatura może wzrosnąć nawet do 60 stopni Celsjusza, co stanowi śmiertelną pułapkę. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo nie tylko zwierzaków, ale i najmłodszych ochrona 3 Stawów prowadzi regularne patrole aut na parkingu centrum handlowego. Ma to zapobiec nieszczęściu, a w przypadku zaobserwowania sytuacji pozostawienia psa lub dziecka w samochodzie – szybkiej reakcji.

Wysokie temperatury latem potrafią być uciążliwe. Z myślą o naszych Klientach, którzy zabierają ze sobą psiaki na zakupy zadbaliśmy o to, aby wizyta w 3 Stawach była dla ich pupili przede wszystkim bezpieczna. Tuż przed wejściem do galerii znajduje się specjalnie wyznaczone miejsce ze świeżą wodą dla wszystkich czworonogów. W 3 Stawach każdy psiak jest mile widziany, dlatego apelujemy, aby nie pozostawiać ich w samochodach, tylko zabrać na zakupy. Natomiast we wszystkie ciepłe dni wakacji na parkingu można spotkać patrole ochroniarzy, którzy monitorują czy w aucie nikt nie jest narażony na przegrzanie – mówi Anna Waluś, Multi Poland, Dyrektor Centrum Handlowego 3 Stawy w Katowicach.

W trosce o bezpieczeństwo!

Centrum Handlowe 3 Stawy daje możliwość wejścia z psem na teren galerii. Jednak nie wszystkie psy czują się komfortowo w nowym środowisku pełnym nowych bodźców i zapachów. Warto pamiętać o tym zanim zaplanujemy wspólne zakupy. Psy mogą czuć się zestresowane, szczególnie obecnością dzieci, które z rodzicami odwiedzają centra handlowe. Przy głównym wejściu, gdzie znajduje się specjalnie wyznaczone miejsce dla psiaków z wodą jest również możliwość pozostawienia ich na krótki okres. Z psami, ze względu na obecność produktów spożywczych, nie będzie można natomiast wejść do hipermarketu Auchan. Pamiętajmy też, że poszczególne sklepy, ze względu na zróżnicowany asortyment, mogą poprosić właściciela o niewprowadzanie zwierząt.

O centrum

3 Stawy w Katowicach to jedno z pierwszych centrów handlowych na Śląsku. Zlokalizowane jest zaledwie 3 km od ścisłego centrum stolicy regionu, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnej autostrady A4 i Doliny Trzech Stawów, od której centrum wzięło swoją nazwę. Powierzchnia całkowita centrum wynosi 40 000 m², na których mieści się hipermarket spożywczy Auchan oraz sklepy i punkty usługowe takich marek jak: Empik, H&M, Rossmann, RTV EURO AGD, PEPCO, JYSK, TEDI, CCC, Half Price a także Klub Fitness Fabryka Formy. Dla klientów przygotowano łącznie 1800 miejsc na parkingach podziemnym i naziemnym. W strefie zewnętrznej centrum działają sklepy popularnych marek polskich i międzynarodowych wielu branż: market budowlany Leroy Merlin, sklepy z elektroniką – Media Markt i Media Expert, sportowe – Decathlon i Ski Team, a także Komfort, Action, KFC, Kakadu, Outlet Nexterio i Flügger.

Multi Poland

Multi Poland jest częścią Multi Corporation, czołowej paneuropejskiej firmy strategicznego zarządzania nieruchomościowymi aktywami handlowymi. Zarządza ona ponad 80 nieruchomościami handlowymi w Europie i Turcji, w tym 6 w Polsce. Przyjmują one ponad 400 milionów klientów rocznie, którzy wydają tu, szacunkowo, 4 miliardy euro w ponad 6 000 sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych. Klientami Multi są zarówno globalni inwestorzy nieruchomościowi, jak i regionalni deweloperzy i właściciele. Multi oferuje pełne spektrum usług zarządczych, w tym: asset management, zarządzanie operacyjne, przebudowę i remonty, komercjalizację, obsługę prawną oraz zarządzanie zgodnością z przepisami. Dzięki swojej szczegółowej znajomości sieci handlowych i innych najemców, inwestorów, konsumentów oraz rynków lokalnych Multi chroni i podnosi wartość aktywów w każdej fazie procesu zarządzania. Szeroka wiedza firmy z zakresu finansów, handlu i techniczna pozwoliła jej w ostatnich kilku latach wyprzedzić branżę w kategoriach najmu, przychodu z czynszów i nowoczesnego marketingu centrów handlowych. Od założenia w 1982 r. firma brała udział w ponad 200 projektach deweloperskich obejmujących łącznie ponad 5 mln mkw. GLA o wartości prawie 13 mld euro oraz zdobyła za nie ponad 200 nagród branżowych. Multi działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w: Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, Turcji, Łotwie oraz na Ukrainie i Węgrzech. W polskim portfolio Multi znajdują się nieruchomości komercyjne zlokalizowane we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Koninie, Bielsku-Białej, Katowicach i Szczecinie.

Zobacz także: Klif uskrzydla na wiosnę

1 KOMENTARZ

Comments are closed.