Baker Tilly Legal Poland powiększa grono Partnerów

Baker Tilly Legal Poland

Do grona Partnerów Baker Tilly Legal Poland dołączyła Katarzyna Koszel-Zawadka. Ta nominacja to podkreślenie wagi długoterminowych relacji biznesowych, opartych na zaufaniu, lojalności i wzajemnym szacunku, które od lat są podstawą kancelarii.

„Bardzo dziękuję wszystkim swoim klientom i współpracownikom, którzy przyczynili się do mojego rozwoju zawodowego i towarzyszyli mi w drodze do objęcia tego stanowiska. Z niecierpliwością wypatruję nowych wyzwań. Wierzę, że razem z zespołem kancelarii będziemy kontynuować jej rozwój i brać udział w wielu ciekawych projektach” – komentuje Katarzyna Koszel-Zawadka.

Katarzyna od ponad 15 lat doradza inwestorom krajowym i zagranicznym przy transakcjach nabywania, sprzedaży i w procesie budowlanym nieruchomości komercyjnych (centrów logistycznych, budynków biurowych, a także galerii handlowych). Jej doświadczenie obejmuje również doradztwo w przedsięwzięciach joint venture, fuzjach i przekształceniach spółek prawa handlowego. Uczestniczyła w wielu transakcjach finansowania i refinansowania nieruchomości oraz procesach due diligence dotyczących spółek, nieruchomości oraz farm wiatrowych, w szczególności w zakresie tytułu do nieruchomości, umów najmu oraz dzierżawy, kwestii korporacyjnych oraz praw własności intelektualnej. Od 2013 roku Katarzyna wpisana jest na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, a od początku istnienia kancelarii Baker Tilly Legal Poland jest kluczowym członkiem jej zespołu. Katarzyna interesuje się również psychologią i komunikacją interpersonalną, dzięki czemu posiada ugruntowane kompetencje negocjatora transakcyjnego i biznesowego.

Jesteśmy dumni i wdzięczni, że prawnicy pokroju Katarzyny Koszel-Zawadki decydują się na połączenie swoich dróg zawodowych z Baker Tilly Legal Poland. Naszym celem jest wspieranie klientów na najwyższym merytorycznie poziomie w atmosferze zaufania i współpracy. Katarzyna Koszel-Zawadka jest idealną ambasadorką takiego rozumienia usług prawnych i spodziewam się, że jako Partner kancelarii będzie mogła osiągnąć jeszcze więcej, niż dotąd” – komentuje Katarzyna Woroszylska, Partner zarządzająca, Rechtsanwältin/Adwokat, Baker Tilly Legal Poland.

W imieniu Partnerów i całego zespołu gratulujemy awansu.
Życzymy kolejnych sukcesów i nowych, ciekawych wyzwań.

Zobacz także: Karol Dzięcioł dołącza do zespołu Develii

***

O kancelarii Baker Tilly Legal POLAND

Baker Tilly Legal Poland jest kancelarią skoncentrowaną na obsłudze przedsiębiorców we wszystkich kluczowych obszarach ich działalności. Zespół kancelarii tworzą prawnicy z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem transakcyjnym i doradczym. Jako członek grupy doradczej TPA i niezależny członek Baker Tilly International, globalnej sieci oferującej kompleksowe usługi doradcze, kancelaria łączy zalety zintegrowanej obsługi „one-stop-shop” z ekspertyzą tradycyjnej kancelarii prawnej i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

www.bakertilly.pl

***

O TPA Poland

TPA to wiodąca międzynarodowa grupa konsultingowa oferująca kompleksowe usługi doradztwa biznesowego w 12 państwach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

W Polsce TPA należy do największych firm doradczych. Zapewniamy międzynarodowym koncernom oraz dużym przedsiębiorstwom krajowym efektywne rozwiązania biznesowe z zakresu doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości i płac, doradztwa dla sektora nieruchomości i doradztwa personalnego, a także audytu i doradztwa biznesowego pod marką Baker Tilly TPA.

www.tpa-group.pl

1 KOMENTARZ

Comments are closed.