Gemini Park Tarnów wzmacnia ofertę modową

Gemini Park Tarnów

To już kolejna marka modowa, która w ostatnich miesiącach zdecydowała się zainwestować w najem w Gemini Park Tarnów. Do oferty największego centrum handlowego we wschodniej Małopolsce niebawem dołączy ESOTIQ.

Popularne marki modowe żywo interesują się Gemini Park Tarnów. Tylko w ostatnich miesiącach swoje sklepy ulokowały tu takie brandy jak m.in.: TK Maxx, HalfPrice, Puma czy Lee Cooper. W efekcie ostatnich otwarć, moda stanowi już blisko 40% oferty tarnowskiej galerii.  Teraz segment ten, kluczowy dla pozycjonowania Gemini Park, zyskuje kolejnego znanego gracza – markę ESOTIQ. Umowa podpisana z właścicielem brandu opiewa na 57 m kw.

– W ostatnich miesiącach koncentrujemy pracę leasingu nie tylko na rozwoju całościowym segmentu fashion, ale także na jego dywersyfikacji, rozszerzając kluczowe kategorie. Wprowadziliśmy już m.in. dwie duże, pożądane przez klientów marki multibrandowe, a także 2 sportowe. Ostatnią umową wzbogacamy natomiast ofertę bielizny. Tym samym nasz modowy tenant-mix staje się nie tylko jeszcze bardziej kompletny i bogatszy, ale przede wszystkim zróżnicowany – mówi Joanna Zemczak, Head of Lease w Gemini Holding.

ESOTIQ to obecnie jedna z najpopularniejszych marek bieliźniarskich w kraju, posiadająca w Polsce i Niemczech 283 salony! W ofercie nowego sklepu klienci znajdą m.in.  bieliznę, ale także rzeczy z kategorii homewear i swimwear oraz beauty – w tym kosmetyki, perfumy i akcesoria.  W nowym lokalu będzie można również skorzystać z pomocy brafitterki.

– Poszerzając tenant-mix Gemini Park Tarnów sięgamy po marki o ugruntowanej pozycji rynkowej, mające swoich wielbicieli, ale jednocześnie stale myślące o rozwoju, odważnie patrzące w przyszłość – mówi Joanna Zemczak.

–  ESOTIQ jest tego najlepszym przykładem. To marka od lat obecna na polskim rynku, podążająca za zmieniającymi się trendami, a co najważniejsze opierająca swój rozwój na ważnej dla jej klientek misji, którą jest zapewnienie kobietom pewności siebie – dodaje.

ESOTIQ będzie 5 sklepem w Gemini Park, w którym będzie można znaleźć wyłącznie bieliznę. Od lat działają tutaj także lokale takich marek jak: Calzedonia, Triumph, Gatta i Intimissimi. Oprócz tego ofertę tego typu można znaleźć także w takich sklepach jak: Reserved, Sinsay, New Yorker, TK Maxx, HalfPrice czy C&A.

Duże nadzieje związane z planowanym otwarciem pokłada także sama marka ESOTIQ. – Lokalizacja Gemini Park Tarnów od dłuższego czasu widniała na naszej liście otwarć. Chcieliśmy optymalnie wykorzystać potencjał miasta, dlatego też podęliśmy decyzję o otwarciu drugiego salonu w Tarnowie. Jesteśmy przekonani, że nowy koncept salonu przypadnie do gustu naszym obecnym klientom, jak również pozwoli nam pozyskać nowych, którzy do tej pory nie mieli okazji poznać marki – mówi Aleksandra Sobotka, Leasing&Franchise Manager w ESOTIQ.

Źródło: Gemini Holding/Guarana PR

Zobacz także: Bifor Nowe Horyzonty: MFF Nowe Horyzonty we Wrocław Fashion Outlet! Przyjdź na rozgrzewkę przed festiwalem na dwa bezpłatne pokazy filmowe „Ból i blask” i „Mirai”

***

Gemini Park Tarnów to największe centrum handlowe w Tarnowie i regionie. Na ponad 44,5 tys. m kw. znajduje się 130 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. W ofercie znaleźć można dobrze znane krajowe i zagraniczne marki, w tym m.in. pełne portfolio marek LPP, C&A, TK Maxx, HalfPrice, Calzedonia, Intimissimi, Stradivarius, Ochnik, Martes Sport, New Balance, Sizeer, Puma, 4F, Apart, Swiss, Wittchen, KFC, Home&You, Jysk, Castorama, Homla, a także Media Markt. Aktywnie w galerii działają także lokalni przedsiębiorcy rozwijający tutaj swoje biznesy. W centrum handlowym mieści się także hipermarket Carrefour. Galeria jest doskonale zlokalizowana i skomunikowana. Dla zmotoryzowanych galeria przygotowała ponad 1100 miejsc parkingowych. Centrum handlowe zaangażowane jest także we wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych, edukacyjnych i kulturalnych. Przykładem jest współpraca z Stowarzyszeniem „Siemacha” i aktywna pomoc ośrodkowi opiekuńczemu dla dzieci.

Gemini Holding Sp. z o.o. to wielokrotnie nagradzana, zorientowana na nowoczesne inwestycje polska firma deweloperska, która od blisko 30 lat z sukcesem rozwija swoje portfolio, a także wspiera największych graczy rynkowych w realizacji inwestycji. Od ponad dekady Gemini Holding rozwija własne portfolio, tworząc sieć centrów handlowych Gemini Park. Do aktywów będących własnością firmy należą dziś 3 obiekty – Gemini Park Bielsko-Biała, Gemini Park Tarnów oraz Gemini Park Tychy. W sumie holding skupia w swoich rękach 131 000 m kw. GLA powierzchni handlowej. Firma wyróżniana nagrodami m.in. European Property Awards, Eurobuild Awards, PRCH Retail Awards i CEE Retail Award.