Złota statuetka dla Designer Outlet Warszawa w konkursie PRCH Retail Awards

PRCH Retail Award Designer Outlet

 Złoto w kategorii Przebudowa/rozbudowa/modernizacja obiektu handlowego XIII edycji PRCH Retail Award trafiło do centrum Designer Outlet Warszawa.

To wyróżnienie jest tym większe, z uwagi na wyjątkowo wysoki poziom i rekordową liczbę zgłoszeń w tegorocznym konkursie.

Podczas uroczystej gali złote statuetki przyznano jedynie w 10 kategoriach. Wszystkie nagrodzone  projekty prezentowały bardzo wysoki poziom realizacji, co wielokrotnie podkreślił organizator.

W ciągu ostatnich dwóch lat na rynku retail wydarzyło się wiele pozytywnych rzeczy, co świadczy o tym, że branża, pomimo wielu trudności i wyzwań, poradziła sobie i śmiało patrzy w przyszłość. Wszyscy tegoroczni finaliści wyróżnili się skutecznymi i spektakularnymi działaniami pod kątem jakości, innowacyjności oraz efektywności.

Wśród nagrodzonych nie mogło zabraknąć centrum Designer Outlet Warszawa, które w 2021 roku oddało do użytku ponad 5 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej oraz wygodny wielopoziomowy garaż. O przyznaniu złotej statuetki w kategorii Przebudowa/rozbudowa/modernizacja obiektu handlowego zadecydowały m.in. rozmiar inwestycji, poziom komercjalizacji, wizualny efekt końcowy oraz performance centrum po rozbudowie.

Nowa przestrzeń pozwoliła nam na bardzo unikatowy dobór najemców, wprowadzenie wielu pożądanych marek premium, zapewnienie jeszcze wyższego poziomu customer experience. Nowe salony, piękna, stylowa strefa restauracyjna i wygodny wielopoziomowy garaż spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem przez stałych i nowych klientów. Obecnie jesteśmy największym centrum outletowym z modą premium w Polsce i najgorętszą destynacją zakupową w regionie – komentuje Katarzyna Ciemińska Centre Manager Designer Outlet Warszawa, ROS Retail Outlet Shopping.

Konkurs Retail Awards został zorganizowany po raz 13. przez Polską Radę Centrów Handlowych (PRCH) zrzeszającą ponad 200 inwestorów, zarządców i najemców centrów handlowych. Głównym założeniem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk biznesowych w branży centrów handlowych w Polsce. Dzięki złożonej i merytorycznej ocenie ekspertów branżowych, środowisk naukowych, marketingu
i mediów, nagrody PRCH Retail Awards są uznawane za najbardziej prestiżowe i wiarygodne na rynku. Zgłoszone projekty przechodzą wieloetapowy i transparentny proces oceny i weryfikacji, który pozwala niezależnej kapitule na wytypowanie zwycięzców.

Z powierzchnią najmu brutto wynoszącą 23 000 mkw., Designer Outlet Warszawa jest obecnie największym w Polsce centrum outletowym z ofertą premium. Gości ponad 130 marek designerskich, modowych i lifestylowych, oferuje bogaty wybór międzynarodowych producentów, takich jak Armani, Boss, Lacoste, Marc O’Polo, MaxMara, Swarovski, Tous i wiele innych, które przyciągają 2,4 miliona odwiedzających rocznie. Designer Outlet Warszawa na przestrzeni lat otrzymał wiele nagród, z których najnowsze to „Inwestycja roku 2021 rynku nieruchomości komercyjnych” przyznana przez Prime Property Prize oraz „Najlepszy projekt ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej 2022” przyznany przez Europa Property CEE Retail Awards.

Zobacz także: Złoto dla Globalworth i Hali Koszyki w konkursie PRCH Retail Awards 2022

***

Designer Outlet Warszawa oferuje niepowtarzalny mix polskich i zagranicznych marek modowych, w tym liczną grupę marek segmentu premium. W ofercie centrum możemy znaleźć m.in.: Armani, Calvin Klein, Furla, Guess, Högl, Lacoste, MaxMara, Pandora, Pinko, Tous czy Vistula. Wyjątkowość oferty polega na całorocznym oferowaniu produktów w cenach niższych od cen regularnych w przedziale rabatowym od -30 do -70%. Unikatowa architektura Designer Outlet Warszawa nawiązuje do warszawskiego Starego Miasta. To mocny wyróżnik na tle innych obiektów handlowych, gwarantujący niezapomnianą atmosferę podczas zakupów. Designer Outlet Warszawa to wielokrotnie nagradzany obiekt.  Został wyróżniony m.in. srebrną statuetką „Najlepsze Centrum Wyprzedażowe Roku – Best Performance“ 2020, oraz złotą nagrodą za Rozbudowę /Przebudowę /Modernizację Obiektu w 2022 r. w jednym z najważniejszych konkursów branżowych w Polsce – PRCH Retail Awards. Otrzymał tytuł „Inwestycja roku 2021 rynku nieruchomości komercyjnych” przyznany przez Prime Property Prize oraz CEE Retail Award & Marketplace w kategorii Project of the Year – Retail Expansion 2022.

Designer Outlet Warszawa jest zarządzany przez ROS Retail Outlet Shopping.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.