Wola Park stawia na bezpieczeństwo

0
153
Wola parku

Od poniedziałku 4 maja, po siedmiu tygodniach ograniczonego funkcjonowania, ponownie otwarta dla klientów została zdecydowana większość sklepów i punktów usługowych w Wola Parku. Powrót pod hasłem „Niezwykle otwarci” nie tylko umożliwia skorzystanie z oferty handlowej, ale przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo klientom, pracownikom i partnerom biznesowym. Podczas zakupów obowiązują zasady bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi wymogami sanitarnymi.

W związku ze zniesieniem części obostrzeń dotyczących handlu, od poniedziałku 4 maja klienci Wola Parku mogą robić zakupy między innymi w sklepach z odzieżą, biżuterią, akcesoriami sportowymi, elektroniką, kosmetykami oraz artykułami spożywczymi. Dokładna lista otwartych lokali jest aktualizowana na bieżąco, zgodnie ze stanem faktycznym. Ponowne otwarcie centrum handlowego przebiega pod hasłem „Niezwykle otwarci”.

Cieszymy się z możliwości ponownego otwarcia punktów handlowych i usługowych dla naszych klientów, jednakże zdajemy sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo zdrowotne wszystkich osób przebywających w galerii. Zdrowie klientów i pracowników to dla nas absolutny priorytet, a wdrożone przez nas procedury bezpieczeństwa są zgodne z aktualnymi wymogami prawnymi powiedziała Dagmara Pozowska, Deputy Operations Manager, Ingka Centres.

Na terenie Wola Parku otwarta jest większość lokali handlowych, które zgodnie z nowymi zasadami mogą ponownie uruchomić działalność. Punkty gastronomiczne są otwarte i realizują zamówienia na wynos oraz z dowozem. Otwarte są ponadto wyspy handlowe spełniające niezbędne wymogi sanitarne, obejmujące odpowiednie zabezpieczenie miejsca sprzedaży, zapewnienie rękawiczek i płynów dezynfekujących oraz ograniczenie obsługiwanych osób do jednej przy wyspie.

Pierwszego dnia po reotwarciu Wola Parku odnotowaliśmy spore zainteresowanie klientów. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa i komfortu wszystkim obecnym na terenie centrum. Tylko pierwszego dnia zużyliśmy około 100 litrów płynu do dezynfekcji. Pojemniki są zlokalizowane przy wejściach do Wola Parku oraz we wszystkich sklepach i toaletachmówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Customer Experience Leader w Wola Parku.

Nadal zamknięte pozostają lokale świadczące usługi fryzjerskie i kosmetyczne, przestrzenie rekreacyjne takie jak kino, klub tańca, siłownia, sala zabaw oraz park rozrywki.

Wola Park będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00.

Więcej informacji:

Agata Piekarz-Urbaś, e-mail: agata.piekarz@havas.com tel.: 517 057 545

O Wola Parku:

Wola Park to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki dla całej rodziny. W swojej ofercie posiada ponad 200 punktów usługowych oraz sklepów z odzieżą, obuwiem, akcesoriami, kosmetykami, elektroniką, artykułami sportowymi, spożywczymi i wyposażeniem wnętrz. W Wola Parku mieści się też punkt odbioru zamówień IKEA oraz IKEA Bliżej (miejsce planowania i zamawiania artykułów wyposażenia wnętrz IKEA), Multikino, klub fitness Zdrofit, hipermarket Auchan, Castorama, a także komfortowa strefa co-workingu. Dodatkowymi udogodnieniami są bezpłatny parking na 3 000 miejsc, stacja benzynowa oraz stacja rowerowa Veturilo.

Wola Park jest jedynym centrum handlowym w Warszawie, przy którym zlokalizowany jest skwer – Park Ulricha, czyli dawny ogród pokazowy rodziny Ulrichów. Największą atrakcją tego miejsca są rzadkie gatunki drzew. Część z nich sadzona była jeszcze w XIX wieku. Park jest miejscem spotkań i odpoczynku mieszkańców dzielnicy.

W lutym 2020 roku ogłoszone zostały plany związane z projektem rewitalizacji Ogrodów Ulricha. Włączone w proces inwestycyjny zostaną zabytkowe: park, willa oraz szklarnie. Projekt ma na celu przywrócenie temu miejscu dawnego blasku. Firma Ingka Centres Polska, właściciel centrum handlowego Wola Park, docelowo stworzy na tym terenie miejsce, które będzie wpisywało się w potrzeby całych rodzin. Przestrzeń będzie łączyła społeczną użyteczność przestrzeni – przeznaczoną na warsztaty, zajęcia edukacyjne i spotkania – z funkcją handlowo-gastronomiczną.

Wola Park jest otwarty na potrzeby lokalnej społeczności. Chce być blisko codziennych spraw mieszkańców – w tym celu współpracuje z władzami dzielnicy i lokalnymi instytucjami kulturalnymi oraz aktywnie włącza się w życie Woli i Bemowa.

O Ingka Centres:

Ingka Centres należy do Grupy Ingka i od ponad 40 lat buduje i zarządza rentownymi centrami handlowymi. Obecnie posiada 45 obiektów w 15 krajach, które co roku odwiedza 480 milionów osób. Do 2025 roku spółka planuje, że w jej portfolio będzie łącznie 70 lokalizacji, które będą w stanie przyjąć 1 miliard odwiedzających. Ingka Centres stawia na stały wzrost i podnoszenie jakości usług. Wraz z firmą rozwijają się także jej najemcy i partnerzy biznesowi, a wśród nich 1 600 marek prowadzących 7 000 sklepów.

W Polsce Ingka Centres zarządza pięcioma obiektami handlowymi znajdującymi się w Lublinie, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu oraz Warszawie.

Więcej publikacji na temat centów handlowych tutaj