Stephan Fickl nowym Dyrektorem ds. Najmu Grupy NEINVER

0
85
Stephan Fickl

Stephan Fickl objął stanowisko Dyrektora ds. Najmu w Grupie NEINVER i kierował będzie tym obszarem działalności firmy na szczeblu międzynarodowym, podlegając bezpośrednio dyrektorowi zarządzającemu.

NEINVER to hiszpańska spółka, specjalizująca się w inwestycjach na rynku nieruchomości, budowaniu obiektów handlowych i zarządzaniu nimi – drugi, największy operator centrów outlet w Europie oraz lider rynku w Polsce i Hiszpanii.

Stephan Fickl posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży obiektów handlowych, które zdobył, pracując na trzech kontynentach – dla domów handlowych, tradycyjnych centrów handlowych i outletów. Do zadań nowego dyrektora należeć będzie realizacja strategii najmu grupy w sześciu krajach Europy, dla 23 obiektów handlowych, zarządzanych przez hiszpańską spółkę. Stephan Fickl rozpoczyna pełnienie funkcji w czasie, który w historii handlu nie ma precedensu.

Do pracy w Neinver nowy dyrektor przechodzi ze spółki McArthurGlen, w której przez siedem lat pełnił funkcję Dyrektora Regionalnego ds. Najmu Powierzchni w Europie Północnej. Do jego obowiązków należały działania związane z najmem w siedmiu centrach outlet. Wcześniej pracował przez 9 lat w spółce ECE jako Dyrektor ds. Najmu na Bliskim Wschodzie, a także Dyrektor ds. Najmu w Bułgarii i Chorwacji. Stephan Fickl rozpoczął karierę w handlu w 1999 r., pracując dla sieci Woolworths w Republice Południowej Afryki, a następnie kontynuował pracę w branży nieruchomości komercyjnych w spółce Kleppierre/Ségécé
we Francji.

Agnieszka Baczyńska, Dyrektor ds. Najmu Międzynarodowego, nadal odpowiadać będzie
za działania firmy na polskim rynku oraz zagraniczne projekty, prowadzone przez NEINVER Polska.

O NEINVER

NEINVER to hiszpańska, wielonarodowa firma specjalizująca się w inwestycjach na rynku nieruchomości komercyjnych i logistycznych, budowaniu obiektów handlowych i zarządzaniu nimi. Ten wiodący zarządca centrów outlet w Hiszpanii i Polsce oraz drugi pod względem wielkości w Europie posiada dwie marki własne: The Style Outlets i FACTORY. Firma NEINVER, założona w 1969 roku, zarządza 18 centrami outlet oraz 5 parkami handlowymi i współpracuje z 800 markami w sześciu krajach europejskich: Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii i Holandii. Zgodnie ze zobowiązaniem do zrównoważonego rozwoju, NEINVER certyfikował 90% swojego portfolio obiektów handlowych w Europie w ramach BREEAM In-Use i zgodnie z trzema normami ISO (9001, 14001 i 50001).

NEINVER w Polsce zarządza siecią pięciu outletów FACTORY: w Warszawie (Annopol i Ursus), Krakowie, Poznaniu
i Gliwicach oraz parkiem handlowym Futura w Krakowie.

Więcej publikacji na temat kariery tutaj