W Gemini Park Tychy przybywa najemców

Gemini Park Tychy

Ostatnie tygodnie przyniosły w Gemini Park Tychy prawdziwy wysyp umów i nowych otwarć. Tenant-mix już wzbogacił się m.in. o HalfPrice, Media Expert czy Action. Niebawem także w ofercie centrum handlowego pojawi się Bel-Pol oraz Multikino – marki ulokują się w powstającej właśnie nowej części galerii.

Centrum handlowe umacnia także swoją ofertę w niszowych segmentach, ważnych dla kompaktowego i wielowymiarowego charakteru tenant-mix’u Gemini Park Tychy. Dział leasingu podpisał właśnie umowę najmu z marką Smoke Shop.

– Konsekwentnie wdrażana i realizowana strategia leasingowa sprawia, że kontynuujemy proces poszerzania i uatrakcyjniania oferty Gemini Park. Smoke Shop to nie tylko nowa trafika w naszej ofercie, ale także pierwszy najemca tej kategorii w tyskiej galerii, u którego klienci będą mogli znaleźć m.in luksusowe wyroby tytoniowe – mówi Joanna Zemczak, Senior Leasing Manager Gemini Holding.

Smoke Shop to ogólnopolska sieć trafik wyspecjalizowana w handlu artykułami tytoniowymi z każdego segmentu rynku, dysponująca w Polsce kilkudziesięcioma salonami w najlepszych lokalizacjach m.in. Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.

W ofercie nowego punktu Smoke Shop w Gemini Park będzie można znaleźć chociażby: szeroki wybór ręcznie zwijanych cygar z całego świata, ręcznie rzeźbione drewniane fajki luksusowych marek, fajki wodne, bibuły, humidory, tabaki i tabakiery, ekskluzywne zapalniczki i inne akcesoria do palenia, a także tytoń i e-papierosy.

Nowy najemca zajmie lokal mający blisko 37 m kw.  Jak podkreśla przedstawiciel marki, inwestycja w sklep w Gemini Park Tychy to element realizowanej od lat strategii rozwoju sieci, opartej na najlepszych centrach handlowych w Polsce.

– Od powstania naszego pierwszego lokalu w 2005 roku stale rozwijamy sieć, lokując nasze salony wyłącznie w najlepszych galeriach handlowych w Polsce. Dzięki nowemu lokalowi w Tychach umacniamy naszą pozycję na Śląsku. Tym bardziej, ze Gemini Park to obiekt mający mocną pozycję na lokalnym rynku i cieszący się dużą popularnością wśród klientów – mówi Maciej Król – Dyrektor ds. Rozwoju sieci detalicznej w Promotorzy Trading Sp. z o. o. S.K

Otwarcie nowego lokalu zaplanowano na listopad 2021 roku.

Zobacz także: Jubileusz Galerii Klif

źródło: Gemini Park Tychy, Gemini Holding, Guarana PR

***

Gemini Park to jedna z najnowocześniejszych galerii handlowych w Polsce i pierwsza tak duża w Tychach.  Na powierzchni 36,6 tys. m kw. znajdziemy blisko 130 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie uczęszczanej trasy DK1, łączącej m.in. Śląsk z Podbeskidziem, zaledwie 3,5 km od ścisłego centrum miasta. W gronie najemców galerii znajdują się m.in: H&M, TK Maxx, Reserved, Vistula, Wólczanka, Bytom, New Yorker, Cropp, Mohito, Sinsay, House, Kubenz, Quiosque, Big Star, Lavard, Diverse, Medicine, Monnari, Pako Lorente, Szachownica, Calzedonia, Gatta, Orsay, Lee/Wrangler/Levi’s, Apart, W.Kruk, By Dziubeka, Swiss, Time Trend, Yes, CCC, Deichmann, Ochnik, Ryłko, Wittchen, Wojas, Komfort, Komfort Łazienki, Jysk, home&you, Pepco, Homla, Douglas, Endorphine, Hebe, Kontigo, Inglot, Rossmann, Vision Express, Yves Rocher, Ziaja, Empik, Kolporter, Świat Książki, Smyk, Coccodrillo. Usługi w Gemini Park to ponad 30 punktów, m.in. Fabryka Formy, salony Orange, T-Mobile, Play, Plus, Poczta Polska, Maxi ZOO, Tauron, Itaka, Rainbow Tours czy E-Smoking World. Operatorem spożywczym galerii jest Biedronka. W centrum handlowym znajdują się także lokale gastronomiczne m.in. KFC, McDonald’s, City Kebab, Mihiderka, Grycan, Lodomania, Olimp i Thai Express. Centrum handlowe nagrodzone The European Property Awards 2018, CEE Retail Awards w kategorii Retail Project-medium, a także Retail Awards 2019. Właścicielem obiektu jest krakowski deweloper Gemini Holding.

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.