Trei oddaje do użytku I etap osiedla Bacciarellego 54 we Wrocławiu i rozpoczyna sprzedaż kolejnej fazy inwestycji

Wielkiej Wyspie
Osiedle Bacciarellego 54 we Wrocławiu, II faza - wizualizacja

Spółka mieszkaniowa Trei Residential rozwija projekt na wrocławskiej Wielkiej Wyspie. Do użytku oddano właśnie 62 mieszkania, a kolejnych 27 lokali w willach o podwyższonym standardzie trafiło do sprzedaży w ramach rozpoczynającej się II fazy inwestycji.

Osiedle przy ulicy Bacciarellego 54 położone jest w dzielnicy Biskupin-Bartoszowice. W ramach I etapu inwestycji powstały dwa budynki o niskiej, dwupiętrowej zabudowie. Pozwolenie na użytkowanie otrzymały właśnie 62 lokale (kawalerki, 2- 3- oraz 4-pokojowe) o powierzchniach od 37 do 111 mkw. II etap projektu zakłada budowę trzech willi o podwyższonym standardzie. Powstanie 27 mieszkań 2- , 3- i 4-pokojowych o wielkości od 41 do 81 mkw.

Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland:

„Tworzymy na Wielkiej Wyspie wyjątkowe, kameralne osiedle. Sprzedaliśmy już ponad połowę mieszkań I etapu i wychodzimy na rynek z kolejną fazą projektu. Realizujemy działania z zakresu zagospodarowania krajobrazu, dzięki którym mieszkańcy będą cieszyć się własnym parkiem w ramach inwestycji. Naszym założeniem jest stworzenie cichej, intymnej atmosfery, czemu sprzyja niska zabudowa oraz otaczająca ją zieleń”.

Osiedle przy ulicy Bacciarellego 54 to prestiżowa lokalizacja na mapie Wrocławia. Położone jest na obszarze Wielkiej Wyspy, nad samym brzegiem kanału żeglugowego Odry. Inwestycję otaczają liczne tereny spacerowe i rekreacyjne, takie jak zielona Wyspa Opatowicka, Parki Szczytnicki i Biskupiński. Nieopodal znajdują się także Hala Stulecia, ZOO, Afrykarium i Pawilon Czterech Kopuł. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. U jego bram mieści się przystanek Bartoszowice, z którego odjeżdżają autobusy linii 145, 145, 253 i 255.
Start budowy II fazy osiedla zaplanowany jest na III kwartał 2020 r., a oddanie inwestycji do użytkowania na IV kwartał 2021 r.
Aby zapewnić maksymalny komfort klientom, Trei prowadzi sprzedaż mieszkań na osiedlu Bacciarellego 54 przy użyciu narzędzi zdalnych, takich jak wideoczaty z doradcami. Umożliwia także zawarcie umowy rezerwacji lokalu drogą elektroniczną.
Więcej publikacji na temat rynku mieszkaniowego tutaj.