Top Management Real Estate Night

3 lutego 2020 roku odbyło się spotkanie Top Management Real Estate Night. Wydarzenie zostało organizowane przez projekt Top Woman in Real Estate w nowo otwartym miejscu na mapie Warszawy – studiu kulinarnym CulinaryOn przy placu Trzech Krzyży 10/14.

Wydarzenie było świetną okazją do zapoznania się z warunkami i zasadami ogłoszonego niedawno konkursu Top Woman in Real Estate 2020 oraz do integracji osób zajmujących stanowiska zarządcze branży nieruchomości, budownictwa i pokrewnych.

Zbieranie zgłoszeń do konkursu zakończy się 22 marca, a uroczysta gala odbędzie się 21 maja 2020. Więcej informacji na naszej stronie www.topwoman.pl w zakładce konkurs.

Uczestnicy obejrzeli pokaz kuchni śródziemnomorskiej w wykonaniu Szefa Kuchni Jerzego Nogala. Dzięki naszemu partnerowi degustacji win – Wielkie Wina, każdy uczestnik mógł skosztować wykwintnych win z włoskiego regionu Veneto.

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Atmosfera wydarzenia była naprawdę znakomita, dając okazję zarówno do wspólnej zabawy, jak i ciekawych rozmów.

Jako organizator, mamy nadzieję, że ta formuła spotkania przypadła uczestnikom do gustu i liczymy na obecność podczas kolejnych wydarzeń, organizowanych przez Top Woman in Real Estate. Zapraszamy do wspierania konkursu: https://www.topwoman.pl/#kontakt