Relacja ze spotkania HR & Marketing Real Estate Night

0
153

28 stycznia 2020 roku odbyło się spotkanie HR & Marketing Real Estate Night. Event został zorganizowany w nowo otwartym miejscu na mapie Warszawy – studiu kulinarnym CulinaryOn przy placu Trzech Krzyży 10/14.

Wydarzenie było świetną okazją do zapoznania się warunkami i zasadami ogłoszonego właśnie konkursu Top Woman in Real Estate 2020 oraz do integracji przedstawicieli działów HR i Marketingu branży nieruchomości, budownictwa i pokrewnych.

Zbieranie zgłoszeń do konkursu zakończy się 22 marca, a uroczysta gala odbędzie się 21 maja 2020. Więcej informacji na naszej stronie w zakładce konkurs.

Uczestnicy podczas spotkania pod okiem profesjonalnych kucharzy – Mateusza Łuczaja i Jerzego Nogalo, mieli za zadanie przygotować dwa dania: Pasta alla Norma i Lava Cake. Wszyscy mogli spróbować swoich sił w zagniataniu makaronu czy ubijaniu piany. Niewątpliwie najwięcej frajdy dostarczyło suszenie makaronu w rytm Makareny czy Lambady. Poniżej znajdują się linki do przepisów na wspomniane potrawy, tak aby chętni mogli  je przygotować w swoich domach:

https://customers.culinaryon.pl/page7443410.html

https://customers.culinaryon.pl/page7459350.html

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Atmosfera wydarzenia była naprawdę znakomita, dając okazję zarówno do wspólnej zabawy, jak i ciekawych rozmów.

Jako organizator, mamy nadzieję, że ta formuła spotkania przypadła uczestnikom do gustu i liczymy na obecność podczas kolejnych wydarzeń, organizowanych przez Top Woman in Real Estate.