„Pracuj z nami” – Unibail-Rodamco-Westfield współorganizuje bezpłatne szkolenia zawodowe

Pracuj z nami

Pracownik biurowy z elementami e-marketingu, wsparcie obsługi procesów księgowych, opiekun dziecięcy oraz opiekun osób starszych – między innymi takie kursy organizuje wspólnie z Fundacją reGeneracja Unibail-Rodamco-Westfield w ramach V polskiej edycji projektu „Pracuj z nami”. Zapisy na szkolenia ruszyły w październiku, a cały cykl potrwa do grudnia br. W zależności od tematyki kursy odbywają się online lub stacjonarnie, a część z nich jest dodatkowo tłumaczona na język ukraiński. Udział we wszystkich szkoleniach jest bezpłatny.

Unibail-Rodamco-Westfield, właściciel i zarządca centrów handlowych Westfield Arkadia, Westfield Mokotów, Galeria Wileńska i Wroclavia, w ramach strategii „Better Places 2030”, podejmuje liczne działania, których celem jest wsparcie lokalnych społeczności. Jedną z aktywności realizowanych w tej strategii jest globalny projekt „URW for Jobs – Pracuj z nami”, który wspiera osoby z różnych krajów, w tym z Polski, w ich aktywizacji i rozwoju zawodowym oraz poszerzaniu ich kwalifikacji.

Czujemy się odpowiedzialni za otoczenie, w którym funkcjonujemy. Realizujemy długofalową, globalną strategię URW o nazwie „Better Places 2030” i ważne są dla nas zarówno działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, jak i te, które przyniosą konkretne korzyści lokalnym społecznościom. Podstawowym celem projektu „URW for Jobs – Pracuj z nami” jest przeciwdziałanie wykluczeniu zawodowemu. Mamy nadzieję, że organizowane kursy zawodowe oraz warsztaty w formie webinariów dotyczących budowania przewagi zawodowej na zmiennym rynku pracy pomogą uczestnikom w znalezieniu satysfakcjonującej ich formy zatrudnienia – mówi Magdalena Katolo, Head of Human Resources, Unibail-Rodamco-Westfield w Polsce.

Kursy zawodowe – online lub stacjonarnie

W ramach projektu wszyscy chętni mogą wziąć udział w kursach zawodowych prowadzonych online w języku polskim w takich obszarach jak:

  • pracownik biurowy z elementami e-marketingu,
  • pracownik telefonicznej i elektronicznej obsługi klienta oraz
  • wsparcie obsługi procesów księgowych.

Istnieje także możliwość uczestniczenia w kursach stacjonarnych w Ciechanowie. Zajęcia offline realizowane są w języku polskim wraz z tłumaczeniem na język ukraiński i dotyczą dwóch obszarów:

  • opiekun osób starszych oraz
  • opiekun dziecięcy z elementami animacji kultury.

Współorganizatorem wszystkich pięciu szkoleń jest ciechanowska fundacja edukacyjno-sportowa reGeneracja. Kursy trwają 40 godzin, a wszyscy uczestnicy po ich zakończeniu otrzymują certyfikaty ukończenia szkolenia zawodowego. W ramach zajęć planowane jest utworzenie kilku grup liczących do 20 osób. Zajęcia będą odbywać się od października do grudnia br., a rekrutacja trwa do końca października lub do wyczerpania liczby miejsc dostępnych w ramach danego kursu.

Webinary, które pomogą budować przewagę zawodową

Wszyscy chętni poszerzaniem swojej wiedzy mogą także wziąć udział w czterech webinarach dotyczących budowania przewagi zawodowej na zmiennym rynku pracy. Webinary powstały we współpracy z Patrycją Załuską, prowadzącą firmę Re:Start Kariery. Jej książka „reStart kariery. Zbuduj swoją przewagę na rynku pracy” została nominowana do nagrody Economicus 2019, czyli konkursu na najbardziej interesującą książkę dotyczącą gospodarki w Polsce. Webinary skierowane są do osób, które zastanawiają się nad swoją drogą zawodową i chcą ją świadomie budować. Warsztaty będą udostępnione online z napisami w języku ukraińskim i mogą wziąć w nich udział wszyscy chętni.

Rynek pracy zmienia się dynamicznie. W takiej sytuacji kluczowe jest budowanie przewagi zawodowej, pozyskiwanie nowych kompetencji i otwartość na zmiany. Pomagamy wszystkim chętnym wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, organizując po raz piąty projekt „Pracuj z nami”. Zajęcia przygotowane są z myślą zarówno o osobach dopiero wchodzących na rynek pracy, tych zainteresowanych zmianą zawodową, studentach, którzy poszukują pracy dorywczej, jak i bezrobotnych oraz zagrożonych wykluczeniem zawodowym, którzy chcą nabyć nowe umiejętności i zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku. Zgłoszeń na kursy zawodowe oraz webinary można dokonać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie pracujznami.com.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu – dodaje Magdalena Katolo, Head of Human Resources, Unibail-Rodamco-Westfield w Polsce.

Zobacz także: Start kolejnej edycji Akademii Top Woman!

O Unibail-Rodamco-Westfield:

Unibail-Rodamco-Westfield jest wiodącym, światowym deweloperem i operatorem flagowych centrów handlowych z portfelem wycenionym na 54,5 mld euro (dane z dnia 31 grudnia 2021 r.), z czego 86% to obiekty handlowe, 6% – biura, 5% – obiekty konferencyjne i wystawiennicze, a 2% – obiekty usługowe. Obecnie Grupa jest właścicielem i operatorem 85 centrów handlowych, w tym 53 flagowych obiektów w najbardziej dynamicznych miastach Europy i Stanów Zjednoczonych. Dzięki swojej obecności na 2 kontynentach i w 12 krajach, Unibail-Rodamco-Westfield zapewnia unikalną płaszczyznę działań dla sprzedawców detalicznych i wydarzeń promujących marki oraz oferuje klientom wyjątkowe i stale aktualizowane doświadczenia.

Dzięki wsparciu 2800 profesjonalistów a także dzięki wyjątkowym osiągnięciom i niezrównanym know-how, Grupa Unibail-Rodamco-Westfield jest idealnie przygotowana do generowania najwyższej wartości i rozwijania projektów światowej klasy.

Unibail-Rodamco-Westfield wyróżnia się także programem Better Places 2030, stawiając sobie za cel stworzenie jeszcze lepszych obiektów spełniających najwyższe standardy ochrony środowiska, które jednocześnie przyczynią się do rozwoju miast.

Akcje Unibail-Rodamco-Westfield są notowane łącznie na giełdach Euronext w Amsterdamie i w Paryżu (skrót Euronext: URW), a w obrocie równoległym także w Australii poprzez Chess Depositary Interests. Grupa otrzymała rating BBB+ od agencji Standard & Poor’s oraz Baa2 od agencji Moody’s.

Więcej informacji na temat Unibail-Rodamco-Westfield na stronie www.urw.com a także w Bibliotece Medialnej https://mediacentre.urw.com

Zapraszamy do śledzenia najświeższych aktualizacji na temat Grupy na: Twitterze @urw_group, Linkedin @Unibail-Rodamco-Westfield oraz na Instagramie @urw_group

1 KOMENTARZ

Comments are closed.