Start kolejnej edycji Akademii Top Woman!

Akademia Top Woman powstała z myślą o wszystkich kobietach, dla których ważny jest rozwój osobisty i zawodowy.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oraz wymaganiom obecnego świata stworzyliśmy nowy projekt, który ma pomagać kobietom w zaplanowaniu swojej ścieżki zawodowej, rozwoju i awansie na stanowisko Top Managera.

W ramach Akademii przygotowaliśmy dwa programy rozwojowe, zarówno dla osób rozpoczynających swoją ścieżkę kariery, dla osób z średnim doświadczeniem , a także dla managerów.

Dodatkowym elementem będą spotkania inspiracyjne z wybranymi paniami prezeskami i dyrektorkami, które zainspirują Was do sięgania po więcej.

Akademia Menadżera – Zostań liderką przyszłości“.

Podczas Akademii poznacie różne techniki związane z:

  • zarządzaniem,
  • budowaniem zespołu,
  • motywowaniem,
  • kształtowaniem własnego autorytetu.

W odróżnieniu od innych szkoleń pokazujemy różne aspekty zarządzania z uwzględnieniem naszej płci tak, aby warsztaty przyniosły najlepszy efekt kobietom biorącym w nich udział i poprowadziły je na drodze do sukcesu.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób będących już managerami lub planujących w najbliższym czasie objęcie stanowiska managera. Polecamy je również osobom przygotowującym się do objęcia stanowisk związanych z zarządzaniem ludźmi.

Szkolenia odbywać się będą w formule online w soboty i niedziele 9-14.00 w dniach: 29/30.10.2022, 05/06.11.2022, 19/20.11.2022

Spotkanie dodatkowe:

  • stacjonarne, spotkanie inspiracyjne z tegoroczną Laureatką konkursu Top Woman in Real Estate (Warszawa, listopad).

Więcej informacji oraz dokładny harmonogram kursu znajdują się tutaj: https://www.topwoman.pl/akademia-menadzera-zostan-liderka-przyszlosci/

“Jak osiągnąć sukces zawodowy – Twój Indywidualny Program Rozwoju”

Podczas szkolenia uczestniczki będą miały możliwość przygotowania indywidualnego planu rozwoju (IPR) wraz ze zdefiniowaniem celu oraz inicjatyw rozwojowych.

Celem kursu jest poszerzenie swojej świadomości w obszarze rozwoju osobistego i różnych metod rozwoju.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich kobiet, dla których rozwój i kariera są istotne.

Szkolenia będą odbywać się w formule online, 07 i 08 oraz 14 i 15 września, w godzinach 16.30 – 18.30.

Dodatkowo uczestniczki będą mogły wziąć udział w:

  • w stacjonarnym spotkaniu inspiracyjnym z Laureatką tegorocznego konkursu Top Woman in Real Estate (Warszawa, październik),
    spotkaniu online z Doradcą zawodowym / Dyrektorem HR z branży Real Estate.

Więcej informacji oraz harmonogram kursu znajdują się tutaj: https://www.topwoman.pl/zapisz-sie-na-szkolenie-i-zaplanuj-swoj-indywidualny-program-rozwoju/