Odpowiedzialna moda w 3 Stawach. Nowy koncept salonu UDO w Katowicach!

UDO

Butik UDO second hand w nowym koncepcie marki Ubrania Do Oddania dołączył do grona Najemców 3 Stawów. To kolejna z inicjatyw w duchu eko, które na stałe wpisały się w DNA zarządzanego przez Multi Poland katowickiego centrum handlowego.  

Otwarcie nowego butiku w formie second-handu w 3 Stawach to efekt współpracy Multi Poland z marką UDO – siecią sklepów z asortymentem z drugiej ręki. Nowy w tym koncepcie salon to przede wszystkim bogaty asortyment wyselekcjonowanych ubrań, butów, akcesoriów użytku domowego i zabawek – wszystko z drugiego obiegu. Każdy z butików jest zgodny z ideą cyrkularności i misją marki dlatego, oprócz zakupów rzeczy z drugiej ręki, w sklepie można również oddać niepotrzebne ubrania. Butik w nowej aranżacji zaplanował ponad 30 kategorii asortymentowych.

– UDO – jest zupełną nowością wśród najemców 3 Stawów, która w znaczny sposób wyróżnia się na tle pozostałych marek. Zgodnie z naszą strategią stałego rozwoju oferujemy klientom 3 Stawów nowoczesne i świadome podejście do zakupów – w duchu eko i idei cyrkularności. To już piąte nowe otwarcie w Centrum Handlowym 3 Stawy w tym roku, ale na tym nie poprzestajemy mówi Anna Fabianowska, Senior Asset Manager w Multi Poland.

Zaplanowaliśmy strefy damską, męską i dziecięcą z asortymentem w niższych i dynamicznie zmieniających się cenach. Oprócz towaru z drugiego obiegu będziemy oferowali także produkty typu outlet wielu marek, tj. towary nowe, dotychczas niesprzedane w regularnych sieciach. – mówi Piotr Malinowski, Dyrektor Zarządzający marki Ubrania Do Oddania.

Zobacz także: CTO – NAJWIĘKSZA SIEĆ SALONÓW Z ODZIEŻĄ OUTLET I SECOND HAND DEBIUTUJE W GALERII HANDLOWEJ MADISON W GDAŃSKU

O centrum

3 Stawy w Katowicach to jedno z pierwszych centrów handlowych na Śląsku. Zlokalizowane jest zaledwie 3 km od ścisłego centrum stolicy regionu, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnej autostrady A4 i Doliny Trzech Stawów, od której centrum wzięło swoją nazwę. Powierzchnia całkowita centrum wynosi 40 000 m², na których mieści się hipermarket spożywczy Auchan oraz sklepy i punkty usługowe takich marek jak: Empik, H&M, Rossmann, RTV EURO AGD, PEPCO, JYSK, TEDI, CCC, Half Price a także Klub Fitness Fabryka Formy. Dla klientów przygotowano łącznie 1800 miejsc na parkingach podziemnym i naziemnym. W strefie zewnętrznej centrum działają sklepy popularnych marek polskich i międzynarodowych wielu branż: market budowlany Leroy Merlin, sklepy z elektroniką – Media Markt i Media Expert, sportowe – Decathlon i Ski Team, a także Komfort, Action, KFC, Kakadu, Outlet Nexterio i Flügger. 

Multi Poland

Multi Poland jest częścią Multi Corporation, czołowej paneuropejskiej firmy strategicznego zarządzania nieruchomościowymi aktywami handlowymi. Zarządza ona ponad 80 nieruchomościami handlowymi w Europie i Turcji, w tym 6 w Polsce. Przyjmują one ponad 400 milionów klientów rocznie, którzy wydają tu, szacunkowo, 4 miliardy euro w ponad 6 000 sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych. Klientami Multi są zarówno globalni inwestorzy nieruchomościowi, jak i regionalni deweloperzy i właściciele. Multi oferuje pełne spektrum usług zarządczych, w tym: asset management, zarządzanie operacyjne, przebudowę i remonty, komercjalizację, obsługę prawną oraz zarządzanie zgodnością z przepisami. Dzięki swojej szczegółowej znajomości sieci handlowych i innych najemców, inwestorów, konsumentów oraz rynków lokalnych Multi chroni i podnosi wartość aktywów w każdej fazie procesu zarządzania. Szeroka wiedza firmy z zakresu finansów, handlu i techniczna pozwoliła jej w ostatnich kilku latach wyprzedzić branżę w kategoriach najmu, przychodu z czynszów i nowoczesnego marketingu centrów handlowych. Od założenia w 1982 r. firma brała udział w ponad 200 projektach deweloperskich obejmujących łącznie ponad 5 mln mkw. GLA o wartości prawie 13 mld euro oraz zdobyła za nie ponad 200 nagród branżowych. Multi działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w: Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, Turcji, Łotwie oraz na Ukrainie i Węgrzech. W polskim portfolio Multi znajdują się nieruchomości komercyjne zlokalizowane we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Koninie, Bielsku-Białej, Katowicach i Szczecinie.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.