Nowi najemcy w CH Złote Tarasy

Złote Tarasy

W ostatnich tygodniach do grona najemców Złotych Tarasów dołączył koncept gastronomiczny Curry Leaves & Noodle House oraz Nail Factory.  

Curry Leaves & Noodle House to dwa punkty restauracyjne znajdujące się na poziomie 3, oferujące klientom dania oryginalnej kuchni indyjskiej. Wszystkie pozycje z menu przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, z użyciem świeżych produktów oraz oryginalnych przypraw jak curry czy tandoori masala.                                     

Złote Tarasy to centrum handlowe znajdujące się w sercu miasta, które od początku swojej działalności dostarcza klientom najwyższej jakości usługi oraz szerokie portfolio sklepów – mówi Maciej Sanetra, Dyrektor CH Złote Tarasy. – Tym bardziej cieszy fakt, że do tego grona dołączyło dwóch nowych najemców, którzy dodatkowo wzbogacą ten już różnorodny tenant mix – dodaje Maciej Sanetra.

Nail Factory to wielostanowiskowy punkty usługowy specjalizujący się w zabiegach manicure i pedicure (klasyczny, japoński, hybrydowy) oraz henny i regulacji brwi. Obsługa pracuje na znanych, światowych markach kosmetyków do pielęgnacji dłoni oraz stóp i paznokci. Lokal znajduje się na poziomie 2,
a rezerwacja wizyty nie jest konieczna.

Zobacz także: Cukiernia-Piekarnia Raszczyk z nową lokalizacją w Gdańsku

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Pełni on rolę nie tylko handlową, ale przede wszystkim, jest modnym miejscem spotkań zarówno dla warszawiaków, jak i turystów. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kino oraz szereg punktów usługowych.

W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów. Projekt i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagrodzona. Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards).

1 KOMENTARZ

Comments are closed.