Cukiernia-Piekarnia Raszczyk z nową lokalizacją w Gdańsku

Cukiernia-Piekarnia Raszczyk wynajęła 92 mkw. w Morskim Parku Handlowym w Gdańsku.

Raszczyk to działająca od 1991 roku firma cukiernicza, która od 2000 roku rozwija własną sieć punktów firmowych – piekarni, cukierni oraz kawiarni. Obecnie posiada ich 70 od Pomorza po Lublin. Firma dostarcza swoje wyroby do ponad 600 odbiorców.

Bardzo się cieszymy, że tak znany i rozpoznawalny na północy Polski najemca Piekarnia-Cukiernia Raszczyk otwiera lokal w Morskim Parku Handlowym – komentuje Marta Słysz, Associate w dziale powierzchni handlowych, Cushman & Wakefield.

Cukiernie-Piekarnie Raszczyk, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów, otwierają kolejny punkt, tym razem w gdańskim Morskim Parku Handlowym. Otwarcie cukierni Raszczyk w tej lokalizacji pokazuje działanie naszej sieci wedle motto „z tradycją w nowoczesność” – komentuje Anna Raszczyk, Dyrekor Cukierni-Piekarni Raszczyk

Morski Park Handlowy to obiekt o łącznej powierzchni 41 tys. mkw., zlokalizowany w pobliżu obwodnicy Gdańska. W minionych 24 miesiącach swoje sklepy w kompleksie przy ul. Przywidzkiej powiększyły takie marki jak BRW, JYSK, Meble VOX, Arte, Pan Materac oraz RTV Euro AGD. Do grona najemców Morskiego Parku Handlowego należą także hipermarket Carrefour, market budowlany OBI, Jula, McDonald’s, MediaExpert, a także cztery marki należące do sieci Komfort. W jego sąsiedztwie znajduje się także centrum wyprzedażowe Designer Outlet Gdańsk oraz salon meblowy Agata.

Cieszymy się, że mamy możliwość poszerzenia oferty gastronomicznej o koncept wnoszący nową jakość. Cukiernia-Piekarnia Raszczyk w istotny sposób uzupełnia grono najemców Morskiego Parku Handlowego – mówi Koen Tegel, RPG Asset Management.

Zobacz także: Razem na dłużej! Solar przedłuża umowę z Wrocław Fashion Outlet

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 50 tysięcy pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2021 roku jej przychody wyniosły 9,4 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake

1 KOMENTARZ

Comments are closed.