Na wakacje lub urlop z Galerią Solną

Galerii Solnej

W należącej do EPP Galerii Solnej w Inowrocławiu otworzyło się biuro podróży TUI. Nowy najemca zajmuje lokal o powierzchni 26 mkw. 

W biurze podróży TUI w Galerii Solnej klienci znajdą szeroki wybór indywidualnie dobieranych pakietów wyjazdów, biletów lotniczych i wycieczek z dojazdem własnym, obejmujących zarówno egzotyczne kierunki, jak i najbardziej lubiane przez Polaków destynacje wakacyjne położone bliżej domu. Nowy najemca oferuje również szeroką ofertę usług dodatkowych, takich jak ubezpieczenia turystyczne, samochody na wynajem podczas wyjazdów oraz kupony wakacyjne.

 

Galeria Solna to nie tylko duży wybór sklepów, ale również szeroka oferta usług, w tym także możliwość zaplanowania wymarzonych wakacji. Jako jedyne w mieście centrum handlowe chcemy zapewnić odwiedzającym różnorodną i kompleksową propozycję handlową, oferując miłośnikom podróży dostęp do oferty aż trzech popularnych biur w jednej lokalizacji i pomoc doradców w bezpiecznej realizacji wyjazdów – mówi Adam Kłos, Asset Manager w EPP.

 

Galeria Solna, jedyne centrum handlowe w Inowrocławiu, dysponuje 24 000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej, z szeroką ofertą handlowo-usługową. W centrum znajdują się m.in.: hipermarket Tesco, kawiarnie i food court, strefa usługowa oraz duży wybór sklepów wiodących marek. Doskonałą dostępność do obiektu zapewnia dwupasmowa ulica Wojska Polskiego oraz przebiegająca wokół ścieżka rowerowa. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano ponad 900 miejsc parkingowych.

EPP

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 32 projekty (25 handlowych, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania) o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw. Nieruchomości EPP są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu.

EPP dąży do zapewnienia jak najwyższych stop zwrotów dla swoich udziałowców poprzez dostarczanie konsumentom unikalnych doświadczeń zakupowych, a najemcom atrakcyjnej powierzchni i innowacyjnych rozwiązań, które pomagają rozwijać ich biznes. Spółka, która działa według formuły REIT, notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) w Republice Południowej Afryki i Luksemburgu (LuxSE Euro MTF). Więcej informacji jest dostępnych na www.epp-poland.com.

Więcej publikacji na temat centrów handlowych tutaj.