Już jest – kolejny paczkomat IN POST w Galerii Madison

1
64
IN POST
Fot. Zdjęcie paczkomatu na parkingu GH Madison

Jeszcze kilka lat temu korzystanie z paczkomatów było traktowane przez Klientów dość sceptycznie. Zamawiane produkty kurier dostarczał głównie do domu lub pracy, nie rzadko jednak mijając się z odbiorcą co utrudniało dostarczenie takiej paczki.

Dziś paczkomatów systematycznie przybywa co potwierdza tylko jak dużym zainteresowaniem cieszą się te samoobsługowe urządzenia. Klienci coraz chętniej korzystają z zakupów online dlatego też liczba paczkomatów dostępnych dla klientów także systematycznie się zwiększa. Dziś w paczkomatach można nie tylko odebrać swoją przesyłkę, ale także ją nadać bez konieczności kontaktu z kurierem czy Urzędem Pocztowym. To szczególnie ważne dziś – w czasie panującego wirusa.

Paczkomat sieci In Post już od kilku lat funkcjonuje z powodzeniem dla klientów przy Galerii Handlowej Madison. Jego lokalizacja – w samym centrum miasta sprawia, że jest on niezaprzeczalnie jednym z bardziej popularnych miejsc nadawania i odbierania paczek zamawianych przez Klientów. W tym roku paczkomat zlokalizowany od strony ul. Gnilnej przy Galerii Madison został rozbudowany i powiększony aby spełniać rosnące potrzeby naszych Klientów – mów Magdalena Dampc odpowiedzialna za najem powierzchni w Galerii Madison.

Jak się jednak okazało nawet powiększony paczkomat nie był w stanie obsłużyć rosnącej ilości nadawanych w ten sposób przesyłek, dlatego też razem z marką In Post zdecydowaliśmy się na umieszczenie kolejnego takiego urządzenia. Tym razem na jego lokalizację wybraliśmy parking podziemny Galerii Madison. Taka lokalizacja zapewni naszym klientom wygodę i komfort przy odbiorze i nadawaniu przesyłek nawet w niepogodę. Tym samym przypominamy, iż pierwsza godzina parkowania na terenie parkingu Galerii Madison jest bezpłatna – dodaje Magdalena Dampc.

Nowa lokalizacja paczkomatu w Galerii Madison dostępna jest już w wykazie lokalizacji In Post przy wyborze opcji dostawy tą metodą. Serdecznie zapraszamy do korzystania.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.