Izabela Miazgowska powiększa grono Partnerów w Knight Frank

Izabela Miazgowska

Izabela Miazgowska pełniąca rolę Dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami dołączyła do grona Partnerów w Knight Frank.

Izabela Miazgowska rozpoczęła swoją ścieżkę kariery w Knight Frank w 2013 roku od stanowiska zarządcy nieruchomości, aby następnie sukcesywnie obejmować kolejne pozycje.

Od tego czasu Izabela regularnie współpracuje ze znaczącymi europejskimi i azjatyckimi funduszami inwestycyjnymi oraz prywatnymi i instytucjonalnymi inwestorami, zarządzając ich portfelami nieruchomości w zakresie utrzymania najwyższego standardu usług podnoszących wartość nieruchomości. W tym zakresie wspiera ją zespół blisko 50 osób w Warszawie i miastach regionalnych, którym zarządza.

Zobacz także: Jakub Kubacki i Mateusz Jakubowicz dołączają do Savills

Knight Frank LLP z siedzibą w Londynie jest wiodącym i niezależnym globalnym doradcą w zakresie nieruchomości. Zatrudnia powyżej 19 000 pracowników w ponad 500 biurach w 60 krajach. Knight Frank doradza klientom, od indywidualnych właścicieli i nabywców, po największych deweloperów, inwestorów i najemców korporacyjnych.

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.