Colliers wzmacnia zespół ds. doradztwa inwestycyjnego

Do grona ekspertów Colliers dołączył Paweł Suracki, który obejmuje stanowisko Dyrektora w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego. Będzie on odpowiedzialny za prowadzenie procesów transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości w imieniu Klientów Colliers oraz za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi i obecnymi kontrahentami Colliers w Polsce. Paweł Suracki po 10 latach wrócił do firmy i działu zarządzanego przez Piotra Mirowskiego, gdzie rozpoczynał karierę w branży nieruchomości.

Paweł Suracki ma ponad piętnastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Karierę zawodową zaczynał w Colliers, a następnie pracował w Banku ING, gdzie, zajmował się finansowaniem Klientów ING Real Estate Finance w obszarze nieruchomości komercyjnych. Do jego zadań należało m.in. aranżowanie, strukturyzowanie i koordynacja transakcji finansowania nieruchomości komercyjnych (biurowych, handlowych, przemysłowych) dla międzynarodowych i krajowych inwestorów na rynku polskim oraz współpraca z innymi wiodącymi instytucjami finansowymi w tym zakresie. Ma na swoim koncie wiele zakończonych pomyślnie, dużych transakcji, takich jak np. kredyt finansujący budowę Centrum Posnania, oraz kredyt refinansowy dla Apsys/Fonciere Euris, kredyt refinansowy dla kompleksu Blue City w Warszawie i finansowanie nabycia portfela nieruchomości biurowych w miastach regionalnych przez fundusz zarządzany przez Niam.

– Bardzo się cieszę, że po 10 latach wracam do Colliers. To ta firma ukształtowała mnie jako doradcę inwestycyjnego, pozwoliła rozwijać się i odnosić późniejsze sukcesy w bankowości. Jestem przekonany, że zdobyte doświadczenie na rynku finansowym pomoże mi w jak najlepszym doradzaniu naszym Klientom – mówi Paweł Suracki, Dyrektor w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego Colliers w Polsce.

– Ten rok pokazuje, że dla inwestorów pandemia praktycznie się skończyła. Otrzymujemy w Polsce coraz więcej zapytań od zagranicznych podmiotów zainteresowanych wszystkimi klasami aktywów, odczuliśmy więc potrzebę wzmocnienia działu, żeby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość obsługi. Cieszę się, że Paweł wraca do Colliers, bo jestem pewny, że jako ekspert z wieloletnim doświadczeniem i rozległymi kontaktami pozwoli nam zwiększyć skalę działań – mówi Piotr Mirowski, Senior Partner i Dyrektor Działu Doradztwa Inwestycyjnego Colliers.

Zobacz także: Nabór do III edycji Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate został zakończony

– Koniec –

O Colliers

Colliers (NASDAQ, TSX: CIGI) jest wiodącą firmą oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Działając w 67 krajach, ponad 15 000 specjalistów współpracuje w celu maksymalizacji wartości nieruchomości dla najemców, właścicieli i inwestorów. Przez ponad 25 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający blisko 20% udziałów firmy, zapewnił naszym akcjonariuszom roczny zwrot z inwestycji w wysokości prawie 20%. Z rocznymi przychodami firmy na poziomie $3,0 mld ($3,3 mld włączając spółki stowarzyszone) oraz aktywami w zarządzaniu o wartości $40 mld, maksymalizujemy potencjał nieruchomości i przyspieszamy sukces naszych klientów i pracowników. Dowiedz się więcej na corporate.colliers.com, lub śledź nas na Twitterze @ColliersLinkedInie.

Colliers w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których łącznie zatrudnia około 300 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards. Wśród otrzymanych przez Colliers wyróżnień znajdują się m.in.: nagroda Outsourcing Star przyznawana firmom nieruchomościowych najprężniej działających w sektorze outsourcingu oraz Gazele Biznesu wręczane najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Więcej o Colliers w Polsce na Colliers.com oraz na naszych kanałach LinkedIn, Instagram, YouTube oraz Facebook.

 

1 KOMENTARZ

  1. […] White Stone Development działa jako deweloper od 2012 r., a od 2015 r. jest spółką dominującą w utworzonej Grupie Kapitałowej. Grupa ta koncentruje swoje działania na rynku warszawskim i szczecińskim realizując inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. W swoim portfolio firma posiada aktualnie dwa projekty biurowe (kompleks HOL 7.7 oraz budynek Celebro) i jeden biurowo-komercyjny (Fort Mokotów) o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 32 tys. mkw. Zarówno w zakupionym w 2019 r.i następnie zmodernizowanym kompleksie przy ul. Cybernetyki 7 i 7a, jak i w historycznym warszawskim obiekcie Fort Mokotów trwa proces rekomrecjalizacji. Zobacz także: Colliers wzmacnia zespół ds. doradztwa inwestycyjnego […]

Comments are closed.