Grupa INPRO debiutuje w Elblągu

Grupa INPRO

Grupa INPRO, która w tym roku obchodzi jubileusz 35-lecia, wprowadziła do oferty premierową inwestycję w Elblągu. Nowe osiedle FORMA, powstanie przy
ul. Mielczarskiego. Projekt stanowi wielorodzinną inwestycję mieszkaniową złożoną z 3 etapów. Aktualnie w sprzedaży dostępne jest I zadanie inwestycyjne, obejmujące 68 lokali, którego zakończenie budowy zaplanowano na koniec sierpnia 2024 r.

Osiedle Forma w Elblągu

„Działamy na rynku trójmiejskim już od 35 lat, ale w ostatnich latach weszliśmy również do Pruszcza Gdańskiego czy Rumi. Mamy bardzo dobre doświadczenia we współpracy z lokalnymi samorządami, gdzie realizujemy nasze inwestycje mieszkaniowe. Bardzo pozytywnie oceniamy potencjał Elbląga, który jest dla nas nowym i obiecującym rynkiem. Atrakcyjność miasta rośnie m.in. dzięki nowej dwupasmowej drodze, czas dojazdu do Gdańska skrócił się do 30 minut. Finalizowany przekop Mierzei Wiślanej to szansa na duży rozwój Elbląga, miasto może wiele zyskać pod kątem gospodarczym i turystycznym. Na osiedlu FORMA planujemy przenieść stosowane przez nas wysokie standardy i udogodnienia z naszych realizowanych inwestycji w Trójmieście” –  powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy w  INPRO S.A.

W ramach I zadania inwestycyjnego powstanie budynek mieszczący 68 lokali mieszkalnych 2-, 3- oraz 4-pokojowych o funkcjonalnych powierzchniach mierzących od 42 do 71 m2. Do mieszkań będą przynależeć balkony i tarasy.

W nowoczesnym budynku zaprojektowano m.in. windy, wózkarnie, boksy do przechowywania oraz indywidualne pomieszczenia na jednoślady.

Pod częścią mieszkalną, na parterze, utworzona zostanie hala garażowa obejmująca 53 miejsca postojowe. Dodatkowo w ramach II zadania inwestycyjnego wybudowany zostanie niezależny, wielopoziomowy budynek garażu przeznaczony do użytku mieszkańców osiedla.

W ramach osiedla FORMA przewidziano wiele udogodnień. W centralnej części powstanie dziedziniec, obejmujący zielone tereny rekreacyjne wzbogacone o elementy małej architektury oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Dodatkowo w inwestycji zaplanowano rowerownie, bawialnię i strefę fitness. Tereny wspólne zostaną oświetlone, a strefy wejściowe i wjazdowe inwestycji będą monitorowane.

Osiedle FORMA powstanie przy ul. Mielczarskiego w Elblągu. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla funkcjonuje sklep sieci Biedronka, a w zasięgu zaledwie kilkuminutowego spaceru znajduje się m.in. Szkoła Podstawowa nr 14 z boiskiem, Przedszkole nr 18 oraz sklep sieci Żabka.

W pobliżu inwestycji położone są także liczne punkty handlowe i usługowe oraz przestrzeń do wypoczynku i rekreacji jak np. rozbudowane boisko piłkarskie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zobacz także: Łódzcy studenci Akademii Sztuk Pięknych projektują wnętrza mieszkań w Strefie PROGRESS w ramach konkursu OKAM

*** 

Firma INPRO powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma apartamenty i mieszkania w segmencie popularnym, o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. INPRO kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa INPRO posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. INPRO jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.