Global Apartments – mieszkania premium w Katowicach w sprzedaży!

Global Apartments

Resi Capital S.A., spółka należąca do grupy kapitałowej Cavatina Group S.A., wprowadza do przedsprzedaży kolejną swoją unikatową inwestycję – mieszkania przygotowane w wysokim standardzie w Global Apartments – w wysokościowym budynku w centrum Katowic. Inwestycja mieszkaniowa będąca częścią kompleksu wielofunkcyjnego Global Office Park to w sumie ponad 680 mieszkań w 27-piętrowym budynku o wysokości niemal 100 metrów. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na III kwartał 2023 r.

Global Office Park, którego częścią jest budynek Global Apartments, zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Dąbrówki w Katowicach. To pierwszy realizowany na tak dużą skalę projekt wielofunkcyjny na Śląsku. W ramach kompleksu do użytku zostały oddane już dwie, imponujące 104-metrowe wieże biurowe należące do Cavatina Holding S.A. Wszystkie trzy budynki wysokościowe osadzone są na wspólnej 5-kondygnacyjnej podstawie, w której znajdują się przestrzenie handlowo-usługowe oraz parkingi. Mieszkańcy oraz najemcy kompleksu zyskają dostęp do stref zieleni i relaksu stworzonych na tarasach zajmujących 2,3 tys. mkw. powierzchni. Jest to miastotwórczy projekt dobrze wpisujący się w zmieniające się centrum stolicy Śląska, uzupełniający jej infrastrukturę o funkcje zgodnie z ideą 15-minutowego miasta.

W ramach dywersyfikacji naszego portfolio, którego podstawę stanowią wysokiej klasy projekty PRS, kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy sprzedaż apartamentów we wrocławskim Quorum. Duże zainteresowanie tym projektem pokazuje, że rynek nieruchomości premium jest wciąż bardzo chłonny. Zapytania o dostępność mieszkań w Global Office Park skłoniła nas do przygotowania oferty sprzedaży na lokale w tym obiekcie” – mówi Anna Łagowska-Cioch, Head of Residential Sales & Leasing Resi Capital S.A.

Katowice to przykład polskiego miasta, które skutecznie przyciąga biznes, rozwija się i ewoluuje wraz ze zmieniającymi się oczekiwaniami mieszkańców.

Global Apartments to propozycja, która daje wyjątkową okazję do zamieszkania w centrum w bardzo wysokim standardzie z widokiem na panoramę miasta. Lokalizacja oraz wkomponowanie w wielofunkcyjny projekt da mieszkańcom dostęp do bogatej infrastruktury oraz dużej ilości naturalnej zieleni i stref relaksu” – tłumaczy Anna Łagowska-Cioch, Head of Residential Sales & Leasing Resi Capital S.A.

Najwyższa jakość i dostęp do wszystkich zalet miejskiego życia

Z oferty Resi Capital chętnie skorzystają zarówno single, jak i rodziny. Mieszkania położone tuż przy biurach Global Office Park to także idealna lokalizacja na mieszkania dla pracowników firm z nich korzystających.
W Global Apartments Resi Capital proponuje zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe – metraże od 25 do 80 mkw., z których rozpościerać się będzie widok na panoramę miasta. Deweloper przewiduje także możliwość połączenia lokali, dla osób zainteresowanych większymi przestrzeniami. Do każdego mieszkania przynależeć będzie miejsce parkingowe. W ofercie dostępne będą również komórki lokatorskie. Szczegóły projektu dostępne są na stronie resicapital.pl.
Projekty przygotowywane przez Resi Capital wyróżniają się wysoką jakością, ciekawą architekturą oraz energooszczędnością i prośrodowiskowymi rozwiązaniami. Global Apartments będzie podlegał ocenie w ramach międzynarodowego systemu BREEAM. Certyfikacja wielokryterialna dla budownictwa mieszkaniowego w Polsce nie jest jeszcze standardem. Resi Capital należy tu do grona deweloperów wytyczających nowe praktyki i podnoszących jakość usług mieszkaniowych.
Aktualnie trwają zawansowane prace nad budynkiem Global Apartments. Mieszkańcy Katowic mogą obserwować szybko postępujące zmiany. Mieszkania mają być gotowe do zamieszkania w lipcu 2023 r.

Kontakt on-line

Zainteresowani zakupem czy rozmową na temat oferty mogą już dziś wypełnić formularz zamieszczony na platformie on-line ResiCapital.pl. Tam też jest opcja przeglądania mieszkań do zakupu w Global Apartments.
Realizacja umów rezerwacyjnych w projekcie Global Apartments warunkowana będzie osiągnięciem przez Resi Capital określonego poziomu przedsprzedaży do końca br.
W ofercie Resi Capital dostępne są także apartamenty Quorum położone w centrum Wrocławia nad rzeką z widokiem na miasta.
Resi Capital, to jeden z liderów rynku mieszkaniowego w Polsce. W styczniu 2022 r. spółka uruchomiła pierwszą platformę umożliwiającą przeprowadzenie pełnego procesu rezerwacji mieszkania na wynajem on-line. Na platformie dostępne są także mieszkania na sprzedaż. Strona ResiCapital.pl spotkała się z dobrym przyjęciem, a świetnie zlokalizowane w centrach największych polskich miast inwestycje o wysokim standardzie – z dużym zainteresowaniem.

 

Zobacz także: Develia za półmetkiem sprzedaży inwestycji Kaskady Różanki

1 KOMENTARZ

Comments are closed.