Awanse w Corees Polska – Commercial Real Estate

Corees Polska

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych w Corees Polska – Commercial Real Estate, możemy pochwalić się awansami naszych pracowników.  

Kamila Pomianowska obejmuje stanowisko Operations Coordinator. Pracując w warszawskim oddziale, odpowiedzialna jest min. za bieżące wsparcie procesów komercjalizacyjnych oraz za kontakt z międzynarodowymi partnerami Agencji.

Kacper Moś obejmuje stanowisko Senior Researcher, Pracując w krakowskim biurze odpowiada m.in. za reaserch rynku, bieżące wsparcie procesów komercjalizacyjnych oraz administracyjnych.

Ponad to, w marcu do Corees Polska dołączył również Łukasz Nelken-Żbik, obejmując stanowisko Head of Valuation w oddziale warszawskim, a także Aleksandra Misztal obejmując stanowisko Assistant w oddziale wrocławskim.

Corees Polska aktualnie posiada biuro główne w Warszawie, a także dwa oddziały regionalne w Krakowie oraz we Wrocławiu. W przygotowaniu są kolejne lokalizacje, o których poinformujemy niebawem.

Zobacz także: Deweloperski Fundusz Gwarancyjny – jakie zmiany wniesie na rynku nieruchomości

Corees Polska to niezależna firma doradcza, oferująca szeroki zakres usług brokerskich dla najemców oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych, oferująca wsparcie w zakresie najmu powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych oraz doradztwa inwestycyjnego. W oparciu o 26-letnie doświadczenie eksperckie oraz wykfalifikowany zespół doradców, Corees prowadzi działania w głównych ośrodkach biznesowych, jak również w miastach regionalnych.  Współpraca z Klientami  realizowana jest przez cały zespół Corees w oparciu o pełen profesjonalizm oraz transparentność relacji, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Elastyczność współpracy, dyspozycyjność oraz partnerskość relacji stoi u podstaw wszystkich działań agencji – zarówno wielopoziomowych, jak i mniejszych projektów, związanych z renegocjacjami umów najmu czy poszukiwaniami nowych lokalizacji.  W zakresie usług dodatkowych, towarzyszących procesom transakcyjnym Corees Polska oferuje usługi prawne, projektowe, architektoniczne, czy wykończeniowe.