Sukces to zwykle zasługa nas samych, naszych starań i pracy, naszych umiejętności i talentów

Marzena Tkaczuk

Zgłoś się do konkursu i dołącz do grona Top Woman in Real Estate!

„Serdecznie zachęcam do spróbowania swoich sił w konkursie Top Woman in Real Estate. My kobiety często nie doceniamy się. Swoje niepowodzenie analizujemy, bierzemy za nie odpowiedzialność, natomiast nie przywiązujemy wystarczającej wagi do własnych osiągnięć. W przypadku sukcesu uznajemy „udało mi się”. Tym czasem ten sukces to zwykle zasługa nas samych, naszych starań i pracy, naszych umiejętności i talentów.

Konkurs Top Woman in Real Estate to fantastyczna inicjatywa, która ma na celu to zmienić, która pokazuje jak wiele wspaniałych, zdolnych i skutecznych pań działa w branży budownictwa i nieruchomości; pozwala kobietom zmieniać postrzeganie samych siebie, docenić się. To także świetna okazja do promocji własnych osiągnięć i nawiązania nowych znajomości. Jeszcze raz gorąco polecam udział w tegorocznej edycji konkursu.” – mówi Marzena Tkaczuk – Director – Head of BTS Business Development w Panattoni Europe, Top Woman in Real Estate 2019 w kategorii Commercial Sales.

Wszystkie opisy kategorii dostępne są tutaj: https://www.topwoman.pl/kategorie-2020/

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja 2020 r. Aplikacji można dokonać poprzez formularz online: https://www.topwoman.pl/konkurs/

Więcej publikacji na temat karierykomentarzy i konkursu Top Woman in Real Estate.