Zmiany w zarządzie spółki SMAY – Marzena Maj, w funkcji Wiceprezesa Zarządu

Marzena Maj

Pragniemy poinformować, że początkiem stycznia do zarządu firmy SMAY dołączyła Pani Marzena Maj, w funkcji Wiceprezesa Zarządu.

Pani Marzena jest pracownikiem firmy od ponad 20-stu lat. Dotychczas zajmowała stanowiska Dyrektor Handlowej i Prokurenta firmy. W ramach pełnionej funkcji Pani Marzena będzie odpowiedzialna za strategię firmy związaną z budowaniem relacji z klientami, politykę sprzedażową firmy i marketingiem w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Obowiązki Dyrektora Handlowego przejął Pan Tomasz Karolak, dotychczasowy Zastępca.

Akcje spółki w całości należą do Rodziny Maj, która pełni w niej funkcje właścicielskie i zarządcze. Pragnieniem właścicieli jest pozostanie nadal w całości firmą rodzinną, z polskim kapitałem, zgodnie z przyjętym kodeksem rodzinnym, zakładającym utrzymanie udziałów i zarządu w rękach jednej rodziny. W najbliższych miesiącach firma rozpocznie dużą inwestycję w budowę nowego zakładu produkcyjnego i siedziby firmy, co pozwoli na większą ekspansję na rynkach zagranicznych.

Informacja o organizacji:

Grupa SMAY – od 31 lat dostarcza innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Misją firmy jest dostarczanie świeżego powietrza i dbanie o komfort oraz ochronę zdrowia ludzi, a także ich mienia we wszystkich rodzajach budynków. Firma SMAY jest producentem wysokiej jakości akcesoriów, urządzeń i systemów wentylacyjnych, które spełniają najwyższe standardy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

https://www.smay.pl/

https://www.facebook.com/smaypolska

https://www.linkedin.com/company/1290155/admin/

Zobacz także: Sierra Balmain z nową dyrektor operacyjną

1 KOMENTARZ

Comments are closed.