Zmiany w strukturze M4 Real Estate – Alicja Le Bozec obejmuje stanowisko Partner, Head of Investment

Alicja Le Bozec

M4 Real Estate, firma doradcza specjalizuje się w nieruchomościach komercyjnych.  Alicja Le Bozec, która dotychczas zajmowała stanowisko Associate, objęła funkcję Partner, Head of Investment. Będzie odpowiedzialna za doradztwo strategiczne i transakcyjne dla klientów instytucjonalnych dotyczące procesu doboru, zakupu, komercjalizacji i sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Portfolio jej usług obejmuje obrót nieruchomościami, szczególnie w segmencie PRS (Private Rental Sector)  i Alternative Assets oraz dla projektów mieszkaniowych typu premium.

Decyzja o awansie to docenienie ciężkiej pracy, którą Alicja Le Bozec wykonałą przez ostatnie 3 lata. Private Rental Sector i Alternative Assets to jeden ze strategicznych filarów działalności M4 Real Estate obok działalności w segmencie Industrial (wynajem nowoczesnych powierzchni magazynowych). Alicja cechuje się ogromną wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu inwestycjami,  co z pewnością przyczyni się do dalszego, dynamicznego rozwoju tej gałęzi naszego biznesu.  – powiedział Bartek Tulejko, Managing Partner w M4 Real Estate.

Alicja Le Bozec doświadczenie w branży nieruchomości zdobywała min. w Cushman & Wakefield i Orange Nieruchomości.  Z M4 Real Estate związana jest od 2017 roku.  Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Katowicach. Mówi płynnie po angielsku i francusku.

M4 REAL ESTATE – firma doradcza, specjalizuje się w nieruchomościach komercyjnych głównie w najmie i sprzedaży powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych, a także gruntów przemysłowych.  Zatrudniamy najlepszych ekspertów, wdrażamy innowacyjne rozwiązania i poszerzamy portfolio usług. Dzięki temu lepiej rozumiemy biznes naszych klientów i możemy wspierać w osiąganiu celów. Nasi klienci stanowią fundament naszej działalności. Efektem tych działań jest współpraca z takimi firmami jak m.in: JYSK, Carlsberg, InPost przy zrealizowanych projektach na  ponad 300 000 m.kw. wynajętej powierzchni. 

Wspieramy także inwestorów zarówno instytucjonalnych jak i prywatnych planujących ekspansję w nowych lokalizacjach czy w nowych sektorach.

www.m4re.pl

Więcej publikacji na temat kariery tutaj.