Victoria Dom stawia na dynamiczny rozwój

Victoria Dom

Victoria Dom w minionym roku sprzedała łącznie 1476 mieszkań i przekazała właścicielom 1176 gotowych lokali. Zarząd spółki cały czas bardzo pozytywnie ocenia sytuację na rynku i zamierza systematycznie uruchamiać nowe projekty. W pierwszym kwartale br. oferta powiększy się o około 600 mieszkań, a w całym br. planowane jest wprowadzenie do sprzedaży łącznie około 2100 lokali.

Firma Victoria Dom w ramach działalności prowadzonej na polskim rynku sprzedała w minionym roku łącznie 1476 mieszkań. W samym czwartym kwartale 2020 roku podpisała 356 umów deweloperskich i płatnych umów rezerwacyjnych. Jednocześnie w całym minionym roku spółka przekazała właścicielom 1176 gotowych lokali. „Wolumen i struktura przekazań w minionym roku były zgodne z naszymi oczekiwaniami i wynikały z terminowej realizacji wszystkich projektów Grupy” – podkreślił Waldemar Wasiluk, Wiceprezes Zarządu Victoria Dom.

Zarząd Victoria Dom z dużym optymizmem podchodzi do dalszego rozwoju działalności. „Sytuację na rynku cały czas oceniamy jako bardzo dobrą. Szacujemy, że popyt w 2021 roku będzie na podobnym poziomie jak w minionym roku. Dlatego zakładamy dalszy dynamiczny rozwój. Zabezpieczyliśmy duży bank ziemi w celu uruchomienia kolejnych projektów deweloperskich. W pierwszym kwartale br. planujemy wprowadzić do oferty około 600 mieszkań, a w następnych trzech kwartałach br. kolejne 1500 lokali” – dodał Waldemar Wasiluk. Podkreślił, że spółka utrzymuje bogaty bank ziemi, na którym może realizować inwestycje deweloperskie przez co najmniej kilka kolejnych lat.

Spółka posiada wiodącą pozycję na rynku warszawskim. Od minionego roku prowadzi również ekspansję na rynku krakowskim. Dodatkowo Victoria Dom rozwija działalność w Niemczech realizując obecnie inwestycje w Berlinie oraz Lipsku.

***

Zobacz także: Deweloper rodem z Francji umacnia się w Polsce

1 KOMENTARZ

Comments are closed.