SGI pokazuje, jak mogą się prezentować mieszkania na osiedlu Moja Bluszczańska

Moja Bluszczańska

Na warszawskim Mokotowie, między ulicami Bluszczańską i Bartycką, firma deweloperska SGI buduje kameralne osiedle z 67 mieszkaniami, dwu-, trzy- i czteropokojowymi, o metrażach od 40 do 120 m2. Przekazanie kluczy nowym właścicielom SGI planuje na przełomie 2023 i 2024 roku, ale już teraz pokazujemy, jak mogą prezentować się mieszkania na osiedlu Moja Bluszczańska. W załączeniu znajdują się wizualizacje przygotowane w trzech różnych tonacjach kolorystycznych, których elementem wspólnym jest nowoczesny elegancki design.

MOJA BLUSZCZAŃSKA – JAKOŚĆ SGI

Moja Bluszczańska to osiedle zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości życia jej przyszłych mieszkańców. Teren inwestycji zostanie ogrodzony, tworząc enklawę ozdobnej, starannie dobranej zieleni, podlewanej wodą ze zbiornika retencyjnego na wodę deszczową. Na osiedlu powstanie ponad 100 miejsc postojowych – podziemnych i naziemnych, a dla fanów dwóch kółek – 36 boksów rowerowych. Na naziemnym parkingu będzie możliwość ładowania samochodów elektrycznych, a na dachu budynku znajdzie się instalacja fotowoltaiczna.

Czteropiętrowy budynek Mojej Bluszczańskiej w nowoczesnej estetyce wyróżni się dużymi przeszkleniami oraz białą elewacją przełamaną rdzawo-miedzianą kolorystyką elementów dekoracyjnych. Każde mieszkanie będzie posiadać ergonomiczny rozkład, optymalną ekspozycję słoneczną i komfortową wysokość 272 cm. Dodatkowo wszystkie mieszkania będą również wyposażone w żaluzje zewnętrzne, gwarantujące zacienienie i intymność. Do każdego lokum przynależeć będzie prywatny ogródek (do 90 m2) lub przestronny taras (do 29 m2). W planie inwestycji przewidziano również 11 komórek lokatorskich, które zapewnią mieszkańcom bezpieczne miejsce do przechowywania.

SGI koncentruje się również na wysokim standardzie wewnętrznych części wspólnych, które łączą nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania użytkowe z ponadczasową elegancją. Podwieszane sufity holi i korytarzy będą wykonane z drewnianych lameli, a ściany zostaną pokryte tapetą o delikatnym wzorze. Do tego zamki stylowych skrzynek pocztowych, umiejscowionych przy wejściu do budynku, będą ukryte pod specjalnymi maskującymi klapkami. Wejścia do mieszkań ozdobią portale drzwiowe, a przed drzwiami każdego z nich zostanie zamontowana funkcjonalna wycieraczka wpuszczona w posadzkę. Dodatkowo grzejniki w holach na poziomie garażu zostaną zakryte estetyczną osłoną.

Nasze inwestycje mieszkaniowe mają być przyjemnym miejsca do życia, dlatego nasz zespół architektów, który czuwa nad projektami i budową, dba o detale na każdym etapie realizacji. Wiemy, że przyszli lokatorzy będą potrzebować maksymalnego komfortu: zarówno do wypoczynku i pracy wewnątrz, jak i relaksu w bezpośrednim otoczeniu, dlatego decydujemy się na solidne i trwałe rozwiązania oraz rzetelnych dostawców. Wykorzystujemy najnowsze technologie i wysokiej jakości materiały. To one zapewniają doskonałe parametry techniczne, a jednocześnie wyjątkową i ponadczasową estetykę, która sprawdzi się przez kolejne dekady – mówi prezes SGI Robert Stachowiak.

Zobacz także: Panoramiqa – inwestycja z widokiem na Poznań w duchu 15 minutowego miasta!