Senator i Bałtyk zielone dla #17milionów

#17milionów

Firma Colliers International przyłączyła się do Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej #17milionów dedykowanej osobom cierpiącym na mózgowe porażenie dziecięce. 6 października 2020 w Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego punktualnie o godz. 19.00 w geście solidarności z osobami z MPD dwa budynki zarządzane przez Colliers – Senator w Warszawie oraz Bałtyk w Poznaniu rozbłysną na zielono.

Kampanię realizuje Fundacja Kolorowy Świat, która na co dzień zajmuje się specjalistyczną opieką dzieci z MPD. Akcja, która odbywa się corocznie od 2015 r. ma na celu zwiększanie świadomości polskiego społeczeństwa na temat mózgowego porażenia dziecięcego.

Dlaczego #17milionów? – ponieważ już ponad 17 milionów osób na całym świecie cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, które jest również najczęstszą, przewlekłą przyczyną niepełnosprawności występującą u dzieci.

Dlaczego w październiku? – ponieważ 6 października obchodzony jest Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego. To właśnie z tego powodu Fundacja Kolorowy Świat podejmuje przez cały październik szereg działań, które mają zwrócić uwagę społeczeństwa na codzienne problemy osób cierpiących na mózgowe porażenie dziecięce, zwiększając w ten sposób świadomość Polaków na temat przyczyn MPD oraz pokazując, iż solidarność z osobami cierpiącymi na Mózgowe Porażenie Dziecięce można wyrazić na wiele sposobów.

Z roku na rok rośnie liczba zabytkowych obiektów i budynków użyteczności publicznej, które w geście solidarności z osobami dotkniętymi MPD, podświetlą się na zielono. W tym roku świecić się będą budynki od Szczecina, Gdańska, Białegostoku po Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Kraków oraz setki profili społecznościowych osób prywatnych, instytucji i znanych osób publicznych.

W tym roku w akcję zaangażował się również Dział Zarządzania Nieruchomościami Colliers. Na zielono rozbłysną zarządzane przez firmę biurowce – Senator zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy, z przeszkloną podłogą w głównym atrium, gdzie można oglądać zabytkowe fragmenty murów mennicy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego oraz wyróżniający się niezwykłą bryłą nowoczesny budynek Bałtyk, usytuowany w centralnej części Poznania. Budynki rozbłysną na zielono, w ten sposób zwracając uwagę tysięcy osób na kampanię #17milionów.

– Dział Zarządzania Nieruchomościami Colliers chętnie włącza się w kampanie społeczne. Budynki, którymi zarządzamy, to między innymi ikony miast, punkty charakterystyczne na mapie, rozpoznawalne, a dzięki swej lokalizacji zapewniające szerokie dotarcie. Cieszę się, że poza swoją codzienną funkcją, nieruchomości w naszym portfolio mogą pomóc w promowaniu akcji takich, jak #17milionów i wesprzeć osoby cierpiące na mózgowe porażenie dziecięce – mówi Agnieszka Krzekotowska, partner i dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers International.

Każda osoba może przyłączyć się do kampanii #17milionów i wesprzeć ją w indywidualny sposób.

Kampania #17 milionów to:

  • Wyzwanie sportowe #17milionówMetrów – pokonujesz dystans dla dzieci
  • #17milionówGroszy – łączysz pomaganie z ucztą dla podniebienia
  • Roztańczone#17milionów – bierzesz udział w charytatywnym maratonie tańca
  • Spacer dla #17milionów – zwiedzasz polskie miasta i pomagasz dzieciom z MPD

Więcej informacji o Kampanii i sposobach zaangażowania się dostępnych jest na: www.17milionow.pl

— Koniec —

O Colliers International

Colliers International (NASDAQ, TSX: CIGI) jest wiodącą, globalną firmą oferującą najwyższej jakości usługi na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Posiada biura w 68 krajach, w których zatrudnia ponad 14 000 specjalistów. Eksperci Colliers oferują pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Firma wspiera najemców, właścicieli nieruchomości oraz inwestorów. Od ponad 20 lat nasz doświadczony zespół liderów, posiadający ponad 40% udziałów firmy, zapewnia akcjonariuszom zyski na wiodącym poziomie w branży. Przychody firmy w 2018 roku osiągnęły poziom $2,8 mld ($3,3 mld włączając spółki stowarzyszone). Firma zarządza aktywami o wartości $26 mld. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób przyspieszamy sukces naszych klientów na colliers.com, lub śledź nas na Twitterze (@Colliers_EMEA) i LinkedInie.

Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których łącznie zatrudnia ponad 300 specjalistów. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards. Wśród otrzymanych przez Colliers wyróżnień znajdują się m.in.: nagroda Outsourcing Star przyznawana firmom nieruchomościowych najprężniej działających w sektorze outsourcingu oraz Gazele Biznesu wręczane najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Więcej o Colliers International w Polsce na Colliers.pl oraz na naszych kanałach LinkedIn, Instagram, YouTube oraz Facebook.