SAVILLS WZMACNIA DZIAŁ NAJMU POWIERZCHNI MAGAZYNOWYCH

0
46
Patryk Romanowski

Do działającej na rynku nieruchomości komercyjnych firmy doradczej Savills dołączył Patryk Romanowski, który zasilił dział najmu powierzchni magazynowych i przemysłowych.

Patryk Romanowski objął w Savills stanowisko konsultanta. W zespole powierzchni magazynowych i przemysłowych będzie doradzał najemcom poszukującym nieruchomości na wynajem w regionie Polski Centralnej oraz współpracował z doradcami firmy odpowiedzialnymi za obsługę regionu warszawskiego.

Patryk ma bogate doświadczenie w obsłudze najemców z sektora logistycznego i przemysłowego. W przeszłości doradzał m.in. firmom z branży spedycji międzynarodowej, elektroniki użytkowej oraz operatorom logistycznym. Przed dołączaniem do Savills przez ponad trzy lata pracował jako menadżer ds. rozwoju biznesu w jednej z agencji nieruchomości dedykowanych sektorowi magazynowemu.

„Polska Centralna to jeden z największych i najaktywniejszych rynków magazynowych w Polsce. Jestem przekonany, że Patryk wniesie dużo świeżej i pozytywnej energii do naszego zespołu i pozwoli nam rozwijać usługi w tej części Polski” – mówi Kamil Szymański, dyrektor działu powierzchni magazynowych i przemysłowych w Savills.

-koniec-

Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości.  Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.

Więcej publikacji na temat magazynów tutaj