Rośnie oferta „home” Gemini Park Bielsko-Biała

Gemini Park Bielsko-Biała

Studio Planowania IKEA oraz Dom Snu – to dwie marki, które niedawno zasiliły segment „home” Gemini Park Bielsko-Biała. W sumie nowi najemcy zajęli powierzchnię ponad 300 m kw. 

Gemini Park Bielski-Biała zwiększa udział segmentu home w swoim tenant-mixie i jednocześnie dywersyfikuje ofertę tej kategorii, wprowadzając do niej m.in. unikalne na Podbeskidziu usługi. Ostatni czas przynosi w bielskiej galerii aż dwa otwarcia, obejmujące łącznie na ponad 300 m kw. GLA.

Do grona najemców we wrześniu dołączyła marka Dom Snu, która wynajęła lokal mający 207 m kw. Z kolei na początku grudnia oferta bielskiej galerii wzbogaciła się o 100-metrowe Studio Planowania IKEA, nowy koncept szwedzkiego giganta rynku meblowego, który na swój lokalny debiut wybrał Gemini Park.

– Zmiany w ofercie bielskiej galerii podążają za oczekiwaniami lokalnego i regionalnego rynku. W dobie pandemii wielu mieszkańców Podbeskidzia decyduje się remont lub zmianę aranżacji swojego mieszkania czy domu. Fakt, że praca i nauka przeniosły się w dużej mierze poza biuro i szkołę sprawił, że pojawiły się nowe potrzeby – zauważa Joanna Zemczak, Head of Lease w Gemini Holding.

– Na tym tle znacząco wzrosło zainteresowanie ofertą segmentu „home”. Także w Gemini Park od kilku miesięcy obserwujemy stały wzrost ruchu w sklepach tej kategorii. To skłania do rozwoju. Otwarcia, które są już za nami, to wprost odpowiedź na nowe, ale i większe potrzeby zakupowe, jakie dziś mają nasi klienci – mówi.

Dzięki tym działaniom, segment „home” bielskiej galerii liczy sobie już w sumie 9 najemców. Oprócz wspomnianych nowych konceptów, w ofercie Gemini Park można znaleźć także takie marki, jak chociażby: home&you, Komfort, Tescoma, BK Meble czy Elen Meble.

– Nowe otwarcia nie tylko wzmacniają ten segment, ale także go dopełniają. Marki, które właśnie weszły do naszej oferty, uzupełniają dotychczasową propozycję, wprowadzając do niej wiele nowych elementów, jak chociażby usługi projektowania. Dzięki temu klienci Gemini Park znajdą w galerii niezwykle komplementarną, ale i kompaktową ofertę „home” pod jednym dachem – mówi.

Studio Planowania IKEA to pierwszy punkt tego typu na Podbeskidziu i dopiero drugi w woj. śląskim. Dzięki niemu klienci będą mogli skorzystać z usług i profesjonalnego doradztwa IKEA. Dostępni w punkcie projektanci pomogą w stworzeniu projektu np. kuchni, garderoby czy szafy, a także zaplanują rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Na miejscu można także złożyć zamówienie online z dostawą do domu lub Punktu Odbioru Zamówień w Bielsku Białej.

– Unikalność usług ofertowanych przez Studio Planowania IKEA znacząco wzbogaca naszą propozycję kategorii „home”. Tworzy jednocześnie bardzo atrakcyjną na lokalnym rynku destynację zakupową dla osób, które planują remont lub właśnie się urządzają i potrzebują profesjonalnego wsparcia w zakupach i zaaranżowaniu przestrzeni – mówi Joanna Zemczak.

– To kolejna propozycja, która nas mocno wyróżnia na Podbeskidziu. Świeży i kreatywny koncept, z jakim IKEA zadebiutowała w Gemini Park, idealnie wpasowuje się zarówno w rodzinny profil naszej galerii, jak również w nasze działania mające na celu umocnienie i urozmaicenie segmentu „home”. Jednocześnie także, co niezwykle istotne, odpowiada aktualnym potrzebom klientów – mówi Joanna Zemczak.

Ale nie tylko Studio Projektowania IKEA jest odpowiedzią na oczekiwania kupujących. Jest nim również niedawno otwarty salon Dom Snu. W jego ofercie można znaleźć wygodne materace m.in. ortopedyczne, piankowe, termoelastyczne, rehabilitacyjne i dla dzieci firmy Magnifex. Na miejscu można także uzyskać profesjonalne wsparcie doradców. To pierwszy sklep z tego typu ofertą w bielskiej galerii.

źródło: Gemini Park Bielsko-Biała, Gemini Holding, Guarana PR

Zobacz także: VIVO! Lublin włączyło się w jesienną akcję sadzenia drzew i krzewów

***

Gemini Park Bielsko-Biała to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w samym sercu stolicy Podbeskidzia. Na ponad 42 tys. m kw. GLA klienci mogą znaleźć 120 sklepów, punktów usługowych i lokali gastronomicznych. Tenant mix obiektu wypełniają doskonale znane polskie i zagraniczne marki, w tym m.in. H&M, C&A, New Yorker, Reserved, House, Cropp, Sinsay, Mohito, Tatuum, Carry, Diverse, CCC, Deichmann, Wittchen, Wojas czy Ryłko. Ponadto w ofercie Gemini Park znaleźć można m.in. salon Empik, drogerie Hebe , Kontigo, Rossmann, perfumerię Douglas, sklepy Pepco i Dealz, a także home&you. Działają tutaj także salony jubilerskie m.in. Apart i Yes. Rodzinny charakter galerii sprawia, że obok bogatej oferty zakupowej, można w niej znaleźć także inne atrakcje stworzone z myślą o dzieciach, w tym mający 10,5 tys. m kw. „Park W DECHE!” oraz park linowy. Ofertę wypełnia także 10-salowe kino Cinema City. Działa tutaj także blisko 30 punktów usługowych i 14 lokali gastronomicznych, w tym m.in. McDonald’s, KFC, Pizza Hut, Olimp, Makarun czy Costa Coffee. Galeria jest doskonale skomunikowana z całym regionem, przyciągając kupujących nie tylko z Bielska-Białej, ale także z całego Podbeskidzia. Klientom obiekt zapewnia 1100 bezpłatnych miejsc parkingowych. Galeria otwarta została w 2009 roku. W 2014 została natomiast rozbudowana. Właścicielem obiektu jest Gemini Holding Sp. z o.o.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.