Resi4Rent nie zwalnia tempa – nowa inwestycja w Warszawie już czeka na nowych lokatorów

Największy podmiot działający na rynku PRS – Resi4Rent dynamicznie rozwija swoje portfolio. Firma oddała do użytku kolejny budynek w Warszawie. Nowa inwestycja jest kontynuacją bardzo dobrze przyjętego przez klientów projektu Resi4Rent Warszawa Woronicza. W 5-piętrowym budynku znajdują się 344 mieszkania w abonamencie.

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Białej Floty 1 na warszawskim Mokotowie, który zapewnia mieszkańcom zarówno dostęp do biznesowego centrum Warszawy, jak i możliwość obcowania z naturą na terenach zielonych wzbogacających krajobraz tej części miasta. Oferta mieszkań w abonamencie odpowiadająca potrzebom rynku, lokalizacja w rozwijającej się okolicy z bogatą infrastrukturą biznesową i doskonałe skomunikowanie z innymi częściami Warszawy sprawiły, że pierwszy etap inwestycji Warszawa – Woronicza, który oddano do użytku w listopadzie ubiegłego roku został wynajęty w zaledwie 6 tygodni od momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

– Nasze portfolio mieszkań w abonamencie w Warszawie powiększa się o kolejne lokale i tym samym tylko w stolicy mamy ich już łącznie ponad 1,5 tys. Nowy projekt zlokalizowany jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic miasta. Mokotów to doskonała lokalizacja, o czym świadczy rekordowo krótki czas pełnego wynajęcia pierwszego etapu tej inwestycji. Tak duże zainteresowanie naszą ofertą pokazuje także, że projekty PRS są rozwiązaniem z ogromnym potencjałem, które stanowi odpowiedź na aktualne potrzeby konsumentów. Stolica zawsze zmagała się z niedoborem mieszkań, a sektor najmu instytucjonalnego to szansa na zwiększenie ich podaży – mówi Sławomir Imianowski, prezes Resi4Rent.

Inwestycja Resi4Rent Warszawa Woronicza obejmuje 2 budynki, które łącznie oferują ponad 500 mieszkań w abonamencie i doskonale wpisuje się w ideę 15-minutowego miasta. Ulokowana jest blisko infrastruktury transportu miejskiego – w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz rozwinięta sieć dróg zapewniająca łatwy dojazd m.in. do Lotniska Chopina (ok. 10 minut samochodem), a także stacja kolejowa Żwirki i Wigury (ok. 7 minut piechotą). Adres doskonale wpisuje się też w potrzeby osób aktywnych zawodowo – łatwo stąd można dojść do zagłębia biurowego na Służewcu czy dojechać do Śródmieścia.

Zainteresowani ofertą Resi4Rent mają do wyboru lokale dostępne w opcjach: Studio (1-pokojowe), Comfort (2-pokojowe) i Family (3-pokojowe). Mogą wybierać kondygnację budynku czy widok z okna, a przede wszystkim czas trwania umowy: 3, 6 lub 12 miesięcy z gwarancją niezmiennych warunków. W usłudze mieszkania w abonamencie zawarte jest zakwaterowanie we w pełni wyposażonym w sprzęty AGD i umeblowanym lokalu, dostęp do sieci Wi-Fi, dedykowany panel do zarządzania rozliczeniami, serwis techniczny i stała opieka biura obsługi klienta. Dla mieszkańców przygotowano także nowoczesną strefę co-workingową, która dzięki wyposażeniu w stół z krzesłami, kanapę i huśtawki do relaksu, stanowi doskonałe miejsce do pracy zdalnej czy spotkań biznesowych. Obiekt posiada także miejsca parkingowe oraz infrastrukturę dla rowerzystów.

Usługa mieszkania w abonamencie oferowana przez Resi4Rent w 12 inwestycjach, w 6 największych ośrodkach miejskich: Łodzi, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie, jest wysoko oceniana przez klientów. We wszystkich budynkach średnie obłożenie utrzymuje się na poziomie 99%, większość umów przedłużanych jest na kolejne lata, a co piąty klient pochodzi z rekomendacji zadowolonych mieszkańców osiedli Resi4Rent.

Resi4Rent posiada obecnie łącznie ponad 3300 mieszkań w abonamencie. W 2023 portfolio firmy powiększy się o kolejne 1100 nowych lokali w Warszawie i Wrocławiu. Do 2025 roku firma zamierza zwiększyć ofertę do co najmniej 10 000 mieszkań w abonamencie, z których większość jest już w fazie operacyjnej lub budowy.

Zobacz także: Olivia Centre przygotowuje dwa kolejne budynki

Dowiedz się więcej na:
r4r.pl
Firma Resi4Rent powstała w 2018 r. Jej akcjonariuszami są: Echo Investment, do którego należy 30 proc. udziałów oraz globalny fundusz inwestycyjny, dysponujący 70% udziałów, reprezentowany przez Griffin Capital Partners. Inwestorem wszystkich projektów jest Resi4Rent.

W 2022 roku firma uzyskała prestiżowe wyróżnienie Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.