PRCH Business Mixer 2019

Polska Rada Centrów Handlowych po raz kolejny jednoczy branżę handlową w dobroczynnym geście z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zbliża się charytatywny turniej gry w kręgle w ramach PRCH Business Mixer 2019.

Polska Rada Centrów Handlowych we współpracy z EPP i Galerią Młociny zorganizuje 11 grudnia 2019 charytatywny turniej gry w kręgle dla branży handlowej. Dobroczynna inicjatywa mieści się w ramach corocznego wydarzenia networkingowego PRCH Business Mixer organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych w Galerii Młociny – wraz z EPP.

“Tego typu inicjatywy są bardzo potrzebne, by integrować branżę handlową i napędzać biznes. Jednocześnie możemy pomóc potrzebującym, co w tegorocznej edycji stało się naszym priorytetem.” – komentuje ​Anna Krawczyńska​, Operations & Marketing Manager w PRCH.

Branża handlowa wesprze podopiecznych ​Fundacji Dzieci Afryki​. Z kolei ​PRCH Business Mixer to wyjątkowe, cykliczne wydarzenie, stworzone z myślą o podtrzymywaniu i budowaniu cennych relacji biznesowych w branży nieruchomości handlowych. Co roku uczestniczy w nim ponad ​200 decydentów branży, prezesów i dyrektorów firm stowarzyszonych w Polskiej Radzie Centrów Handlowych, największym stowarzyszeniu na polskim rynku handlowym. W tym roku Organizator i partnerzy główni (EPP & Galeria Młociny) koncentrują się na zbiórce pieniędzy, której celem jest ​Projekt rozbudowy szkoły Dzieci Afryki nr 1 im. Ryszarda Kapuścińskiego w Bundoli (północna Ghana)​. Patronem medialnym wydarzenia została w tym roku m. in. inicjatywa konkursu Top Woman in Real Estate.

Polska Rada Centrów Handlowych to największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych. Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH) jest stowarzyszeniem not-for-profit, zrzeszającym ponad 240 firm działających w branży nieruchomości handlowych. Polska Rada Centrów Handlowych jest narodowym partnerem International Council of Shopping Centers (ICSC) i działa na terenie Polski od 2003 roku.
MISJA PRCH Naszą misją jest wspieranie rozwoju firm i profesjonalistów działających na rynku nieruchomości handlowych w Polsce, a także promocja pozytywnego wizerunku branży centrów i ulic handlowych.

Więcej informacji o celu zbiórki

Więcej informacji o Business Mixerze i charytatywnym turnieju