Podsumowanie Real Estate Talks w Poznaniu

Za nami pełne atrakcji spotkanie inspiracyjno-networkingowe Real Estate Talks dla całej branży nieruchomości, budownictwa i branż pokrewnych, które odbyło się 2 kwietnia 2019 r., w uroczym miejscu przy ul. Młyńskiej 12 w Poznaniu. Gości przywitali przedstawiciele Partnerów spotkania pan Wojciech Sztuba Partner zarządzający z TPA Poland i pani Małgorzata Dankowska Partner TPA Poland (Partner strategiczny) oraz pani Maja Meissner  Partner, Regional Director Poznań, Knight Frank Sp. z o.o. (Partner).

 

 

Obie Panie znalazły się na top liście kandydatek w tegorocznym konkursie Top Woman Real Estate, którego finał już 24 maja 2019 r. w Warszawie. Uczestnicy spotkania Real Estate Talks Poznań mieli okazję do nawiązania w niebanalny sposób relacji biznesowych podczas warsztatów technik networkingowych poprowadzonych merytorycznie i z humorem przez pana Artura Sójkę, który również uświetnił spotkanie wystąpieniem o przewrotnym tytule „Ludzie nie są ważni…”. Ludzie nie są ważni… tylko BARDZO WAŻNI !!! Jakże prawdziwe… a jednak zdarza nam się o tym zapominać.

 

Było też losowanie nagród od partnerów. Prezenty losowały Małgorzata Dankowska Partner TPA oraz Maja Meissner Regional Director Knight Frank.

 

Zapraszamy na kolejne inspirujące spotkania Real Estate Talks, już wkrótce podamy kolejne miejsca i terminy.

Dziękujemy Partnerom za pomoc w przygotowaniu wydarzenia:

PARTNER STRATEGICZNY/PARTNER MIEJSCA

https://www.tpa-group.pl 

PARTNER

https://www.knightfrank.com.pl/