PEPCO wzmacnia ofertę Galerii Veneda w Łomży

PEPCO

Do grona najemców należącej do EPP Galerii Veneda w Łomży dołączyła międzynarodowa sieć PEPCO oferująca odzież i produkty dla domu. Jej nowy sklep ma powierzchnię 493 mkw.

Skierowana do całej rodziny propozycja modowa Galerii Veneda powiększyła się o ofertę międzynarodowej sieci PEPCO, najpopularniejszego sprzedawcy odzieży dziecięcej oraz wiodącego dostawcy artykułów dekoracyjnych. W nowo otwartym sklepie klienci znajdą również bogaty asortyment odzieży damskiej i męskiej oraz artykuły sezonowe, akcesoria dla zwierząt i zabawki w atrakcyjnych cenach.

Cieszymy się z dołączenia marki PEPCO do grona najemców Galerii Veneda. Sklep z ofertą dla całej rodziny, w bardzo atrakcyjnych cenach, doskonale odpowiada na potrzeby klientów z regionu, w którym operuje nasze łomżyńskie centrum i z pewnością zachęci ich do regularnych odwiedzin – mówi Monika Swynar, Asset Manager w EPP.

Galeria Veneda to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w Łomży, położone w samym centrum miasta, przy zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Kompleksowa oferta dla klienta obejmuje 52 lokale i punkty handlowo-usługowe z różnych branż, w tym sklepy RTV-Euro-AGD, Reserved, House, Mohito, Sinsay, ORSAY, Cropp, 4F, Douglas, CCC, Deichmann, Wojas i wiele innych. Całkowita powierzchnia najmu wynosi 15 tys. mkw.

EPP

 

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 32 projekty (25 handlowych, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania)
o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw. Nieruchomości EPP są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu.

EPP dąży do zapewnienia jak najwyższych stop zwrotów dla swoich udziałowców poprzez dostarczanie konsumentom unikalnych doświadczeń zakupowych, a najemcom atrakcyjnej powierzchni i innowacyjnych rozwiązań, które pomagają rozwijać ich biznes. Spółka, która działa według formuły REIT, notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE)
w Republice Południowej Afryki i Luksemburgu (LuxSE Euro MTF). Więcej informacji jest dostępnych na www.epp-poland.com.