Outlet Park z jeszcze bogatszą ofertą odzieżową

Outlet Park

Oferta należącego do EPP szczecińskiego Outlet Parku poszerzyła się o dwa nowe sklepy: Pepco (413 mkw.) i Levi’s (227 mkw.).

W dostępnym od teraz w Outlet Park sklepie międzynarodowej sieci Pepco na klientów czeka szeroki wybór odzieży dla całej rodziny i produktów dla domu w atrakcyjnych cenach. Propozycja drugiego nowego najemcy – Levi’s – zainteresuje wszystkich fanów tej legendarnej marki dżinsów.

Jako jedyne centrum wyprzedażowe w regionie zachodniopomorskim, kierujemy naszą ofertę do jak najszerszej grupy klientów, tak, aby każdy mógł znaleźć u nas swoje ulubione marki i poznać rynkowe nowości. Dzięki propozycji dwóch nowych najemców, nasza oferta stała się jeszcze bardziej komplementarna – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Outlet Park, największe i jedyne centrum wyprzedażowe w regionie zachodniopomorskim, dysponuje ponad 28 tys. mkw. powierzchni najmu. To unikatowy projekt, który jako pierwszy w Polsce łączy centrum wyprzedażowe z funkcjami typowymi dla regularnego centrum handlowego. Znajduje się tam 120 sklepów oraz punktów usługowych oraz m.in. supermarket Netto, przychodnia Dom Lekarski, klub fitness Calypso oraz 7-salowe kino sieci Helios.

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 32 projekty (25 handlowych, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania) o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw. Nieruchomości EPP są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu.

EPP dąży do zapewnienia jak najwyższych stop zwrotów dla swoich udziałowców poprzez dostarczanie konsumentom unikalnych doświadczeń zakupowych, a najemcom atrakcyjnej powierzchni i innowacyjnych rozwiązań, które pomagają rozwijać ich biznes. Spółka, która działa według formuły REIT, notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) w Republice Południowej Afryki i Luksemburgu (LuxSE Euro MTF). Więcej informacji jest dostępnych na www.epp-poland.com.

Więcej publikacji na temat centów handlowych tutaj