Otwierają się kolejne punkty w Galerii Bronowice

W krakowskiej Galerii Bronowice przywracane są kolejne punkty, które z powodu pandemii i obowiązujących rozporządzeń były czasowo zawieszone. W centrum handlowym działalność wznowiły strefy, takie jak Punkt Obsługi Mieszkańców czy biuro coworkingowe. Otwarcia odbyły się zgodnie ze ścisłym reżimem sanitarnym.

Wraz ze zniesieniem części obostrzeń w centrach handlowych ponownie otworzył się Punkt Obsługi Mieszkańców w Galerii Bronowice. Mieszkańcy Krakowa mogą załatwić tu sprawy związane z meldunkiem, działalnością gospodarczą, wnioskami dotyczącymi dowodu osobistego, a także z rejestracją pojazdów. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-18.00. Lokal znajduje się na poziomie +1. Przypominamy, że należy się umówić na wizytę za pośrednictwem strony: https://umawianiewizyt.um.krakow.pl/.

Dla klientów ponownie dostępne jest także biuro coworkingowe zlokalizowane na poziomie +1. Jest to idealne miejsce dla osób, które wykonują wolny zawód, pracują zdalnie, posiadają własne firmy lub po prostu szukają miejsca do pracy lub nauki. Punkt wyposażony jest w podstawowe narzędzia pracy, takie jak ksero, faks, skaner, a także stały dostęp do internetu.

Oba lokale znajdują się na poziomie +1.

To nie koniec nowości! W dniach 26-27 lutego w Galerii Bronowice odbędzie się event przygotowany z myślą o promocji nowej odsłony programu lojalnościowego Strefa Korzyści. Wydarzeniu towarzyszyć będą oferty specjalne przygotowane przez wybrane sklepy i punkty usługowe.

Zobacz także: MUSZKIETEROWIE KONTYNUUJĄ PROCES REMODELINGU SKLEPÓW. KONCEPT INTERMARCHÉ POWER W SZCZECINKU

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 65 tys. m2. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta, stwarzając atrakcyjną ofertę dla klientów. Jedną z cech, wyróżniających architekturę Galerii, jest inspiracja krakowską secesją, w subtelny i wyważony sposób wiążąca styl Młodej Polski z nowoczesnością. W Galerii Bronowice znajdziemy sklepy znanych marek z różnych branż i usług, szeroką ofertę restauracyjną oraz szereg udogodnień dla rodziców i atrakcji dla dzieci, a także specjalną propozycję rozrywkowo-kulturalną. Znajduje sie tu ponad 150 sklepów, kawiarni i restauracji, marek znanych i lubianych przez klientów m.in.: największy jednopoziomowy hipermarket Auchan, salon Media Markt, jak również dodatkowe usługi i propozycje. Należą do nich m.in.: Punkt Obsługi Mieszkańców, punkty Co-working, Strefa Rozrywki dla dzieci, Poczta Polska. Również przed wejściem do Galerii czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, boisko do koszykówki, a także skate park. Do dyspozycji przyjeżdżających jest 2 400 bezpłatnych miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach. Przed Galerią znajduje się także stacja ładowania samochodów elektrycznych, wypożyczalnia roweru miejskiego, a także paczkomat.

Inwestorem jest Ceetrus Polska.