Ogromne pisanki w Galerii Północnej

Do 21 kwietnia w warszawskiej Galerii Północnej można zobaczyć 14 półtorametrowych pisanek. Prace wykonane zostały przez przedszkola, w ramach dedykowanego konkursu.  Dekoracje nie tylko stanowią ozdobę tematyczną galerii, ale także angażują mieszkańców catchmentów Północnej.

Aż 14 niecodziennej wielkości pisanek można oglądać od 1 do 21 kwietnia na parterze Galerii Północnej. Nawiązując do tradycji rodzinnego malowania wielkanocnych jajek, galeria postanowiła wprowadzić świąteczną atmosferę dla klientów. Pisanki nie tylko stanowią sezonową dekorację, ale są także owocem wspólnej pracy twórczej przedszkolaków i zachętą do współdziałania dla mieszkańców catchmentów Północnej.

Trzy placówki, których podopieczni przygotowali najbardziej efektowne zdaniem klientów pisanki, otrzymają sprzęt multimedialny. Organizatorzy nie zapomnieli również o nagrodach pocieszenia dla pozostałych przedszkoli biorących udział w konkursie.

Głosowanie na wybraną pisankę połączone zostało z mechanizmem akcji prosprzedażowej. Klienci robiąc zakupy za określoną kwotę, odbiorą kupon upoważniający do głosowania. Dzięki temu zyskają wpływ na wyłonienie laureatów konkursu.

Akcja pozwala włączyć do współpracy okoliczne przedszkola i tym samym zacieśnić relacje w ramach miejscowej społeczności. Klienci Północnej mają szansę wspomóc bliskie im miejsca w zdobyciu sprzętu, który posłuży dzieciom do nauki i zabawy. Galeria Północna zyskała również przepiękną dekorację, która zachwyca osoby odwiedzające obiekt.

Zobacz także: Pierwszy etap metamorfozy Renomy zakończony. Perła Wrocławia znów zachwyca

O Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i jedna z najnowocześniejszych galerii handlowych w stolicy. Została oddana do użytku we wrześniu 2017 roku. Obiekt ma powierzchnię ponad 64 000 mkw. i zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem oraz zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC. Zgodnie z jej szacunkami, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Projekt zakładał m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Ogród na dachu Galerii Północnej ma powierzchnię 5 000 m2.  Zaaranżowano w nim strefę food court, plac zabaw, rzeźby przestrzenne, koło wodne i największy w Polsce wielkoformatowy mural prezentujący atlas świata, dedykowany dzieciom. Od 2019 roku w ogrodzie działa także jedyna na świecie tężnia solankowa w centrum handlowym.

Galeria Północna spełnia najwyższe standardy ekologiczne. To pierwszy komercyjny obiekt w stolicy zaprojektowany z taką troską o środowisko. Potwierdza to certyfikat LEED (Leadership in Energy & Environmental Design). To także pierwsze centrum handlowe w Warszawie mogące pochwalić się światowej klasy sztuką. W centralnym punkcie galerii wznosi się unikatowe dzieło: 22-metrowa rzeźba „Wir” autorstwa Oskara Zięty.  Ta najwyższa rzeźba w stolicy łamie artystyczne konwenanse i techniczne ograniczenia. Galeria Północna jako pierwsze centrum handlowe w Polsce uruchomiła bezpłatną wypożyczalnię rowerów cargo, a w okresie letnim organizuje pokazy multimedialnej fontanny. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików oraz punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, Sala Zabaw Fikołki, klub fitness Zdrofit oraz 2 000 miejsc parkingowych. Wśród najemców Galerii Północnej są m.in. największy salon Sinsay w Polsce, pierwszy salon Half Price i nowoczesna filia Poczty Polskiej. Więcej na: www.galeriapolnocna.pl

O GTC

Grupa GTC jest wiodącym inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości, koncentrującym się na Polsce i stolicach krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu 25 lat działalności, GTC wybudował w Europie Środkowo-Wschodniej 76 nowoczesnych obiektów biurowych i handlowych o wysokim standardzie, o łącznej powierzchni ponad 1,3 mln mkw.

Obecnie GTC aktywnie zarządza portfelem nieruchomości komercyjnych, na który składają się 43 budynki komercyjne oferujące 732 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej do wynajęcia w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje 420 tys. m kw. powierzchni komercyjnej w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których 54 tys. m kw. są w trakcie budowy.

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.