Nowa fasada Galerii Mokotów

0
219
Galeria Mokotów

Wizytówka Galerii Mokotów w postaci wejścia głównego i fasady zyskała nowy wygląd. Z końcem maja odsłonięto strukturalną, szklaną fasadę, która została zaprojektowana przez biuro architektoniczne IMB Asymetria oraz APMD. Dzięki rewitalizacji ten strategiczny punkt biznesowej części Warszawy zyskał nie tylko estetyczny wygląd, ale również pozytywnie wpłynął na komfort Klientów i Pracowników Galerii.

Prace nad rewitalizacją wejścia głównego oraz rotundy Galerii Mokotów rozpoczęły się w drugiej połowie 2019 roku i trwały do maja 2020 roku. Założenie udoskonalenia wejścia głównego, fasady i tzw. rotundy to kolejne działanie właściciela i zarządcy obiektu – Unibail-Rodamco-Westfield, które ma na celu poprawę infrastruktury miejskiej, w myśl polityki firmy „Better Places 2030”. Firma od lat inwestuje w komfort Klientów i Pracowników. 7 lat temu oddano do użytkowania nową strefę gastronomiczną Grand Kitchen, a następnie w 2016r. w przestrzeni Galerii powstał oryginalny koncept The Designer Gallery nawiązujący do ulic handlowych z modowych stolic świata.

Renowacja wejścia głównego Galerii Mokotów znacząco wpływa na estetykę całego ronda, przy którym zlokalizowana jest Galeria oraz tej części Służewca Przemysłowego. Unibail-Rodamco-Westfield ze względu na odpowiedzialny charakter działań zmierzających do rozwoju rynku, podejmuje tego typu inwestycje, by zapewnić najwyższy komfort użytkowania oraz pozytywnie wpłynąć na walory estetyczne przestrzeni lokalnej. – komentuje Anthony Vesin, Dyrektor Galerii Mokotów.

Nowe wejście główne Galerii Mokotów ma szklaną fasadę, gdzie dominują szlachetne barwy, jasno i ciemnoszare kolory otoki oraz okładzina z czarnych paneli. Strukturalna fasada koresponduje z sąsiadującymi budynkami biurowymi, dzięki czemu naturalnie wkomponowała się w tę dzielnicę Warszawy. Specjalnie zaprojektowany front to kluczowy element zmodernizowanego portalu wejściowego, do którego wstawiono drzwi obrotowe, zapewniając tym samym komfort komunikacyjny i cieplny Klientom oraz Najemcom zlokalizowanym wokół wejścia.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco-Westfield, w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła odznaczenie czterech gwiazdek. To dowód dbałości o nienaganną jakość na każdym etapie relacji pomiędzy centrum i Klientem. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści się około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce.

Więcej publikacji na temat centrów handlowych tutaj