Nowa dyrektor zespołu ds. leasingu w Sierra Balmain

Agata Stańkowska
Agata Stańkowska, Director, Head of Leasing Sierra Balmain

Nowe stanowisko objęła właśnie Agata Stańkowska, dotychczas pełniąca funkcję Associate Director w zespole wynajmu powierzchni handlowych, wieloletni członek grupy Sierra Balmain.

Agata Stańkowska to ekspert w branży nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w komercjalizacji, planowaniu i wdrażaniu strategii najmu w galeriach, parkach handlowych oraz centrach logistycznych. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe na rynkach nieruchomości: komercyjnych, biurowych, przemysłowych i magazynowych. Wcześniej pracowała w AIG Lincoln (dziś White Star Real Estate), od 8 lat związana jest z Sierra Balmain (dawniej Balmain Asset Management).

„Moim głównym celem jest budowanie oraz utrzymywanie  profesjonalnej i długofalowej współpracy zarówno z obecnymi, jak i przyszłymi najemcami. Centra handlowe to przede wszystkim oferta naszych partnerów biznesowych, z którymi wypracowaliśmy silne relacje, tak obecnie istotne w obliczu wyzwań związanych z COVID-19. Bardzo się cieszę, że mam możliwość kierowania zespołem najmu, wzmacniając i rozwijając nasze centra” – mówi Agata Stańkowska, Director, Head of Leasing Sierra Balmain.

Agata Stańkowska, podczas kariery w Balmain Asset Management i Sierra Balmain, była zaangażowana w prawie cały portfel nieruchomości firmy w Polsce, odpowiadając za komercjalizację takich obiektów, jak Centrum Handlowe Ferio w Koninie, Galeria Pomorska w Bydgoszczy, Galeria Panorama w Poznaniu, Centrum Aura w Olsztynie, Centrum Galardia w Starachowicach, Centrum Handlowe Borek we Wrocławiu, Galeria Turzyn w Szczecinie, Centrum Zakopianka oraz Galeria Kazimierz w Krakowie, a także Centrum Jantar w Słupsku, Centrum Echo w Radomiu oraz Centrum Zielone Tarasy w Elblągu.

Agata Stańkowska pracuje również przy komercjalizacji Galerii oraz Parku Handlowego Emka w Koszalinie. Ponadto jest odpowiedzialna za Galerię Malta w Poznaniu oraz Europę Centralną w Gliwicach.

„W imieniu Zarządu Grupy gratuluję Agacie. Bardzo się cieszę, że podjęła się roli Head of Leasing, ponieważ jej rozsądna ocena sytuacji, wypracowane silne relacje i szerokie doświadczenie przyniosą ogromne korzyści zespołowi Sierra Balmain, naszym najemcom i naszym centrom” – mówi Paul Cawood, Group Director Sierra Balmain.

Asset Management, Leasing, Property Management, Project Management oraz Marketing centrów handlowych są kluczowymi obszarami działalności Sierra Balmain. Firma konsekwentnie zwiększa kompetencje w tym obszarze, niedawno uruchomiła platformę logistyczną MainStage Logistics we współpracy ze Stage Capital. Obecnie Sierra Balmain zarządza 16 centrami handlowymi, w tym m.in. Galeriami Malta i Panorama w Poznaniu, Galerią Pomorską w Bydgoszczy, Europą Centralną w Gliwicach, Galardią w Starachowicach czy Centrum Handlowym Borek we Wrocławiu.

Sierra Balmain

Sierra Balmain jest niezależną firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych, koncentrującą się na obszarze Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Firma oferuj e swoim klientom pełen wachlarz usług w ramach rynku nieruchomości komercyjnych, obejmując swym zakresem nieruchomości biurowe, przemysłowe oraz obiekty handlowe, zarządzanie nieruchomościami, jak i doradztwo w zakresie transakcji na rynku inwestycyjnym.

Więcej publikacji na temat kariery tutaj