Najemcy zostają w Tristar Wrocław na dłużej

W nowoczesnym parku magazynowym Tristar Wrocław, należącym do portfela Tristan Capital Partners i White Star Real Estate, swoje umowy najmu przedłużyły kolejne firmy m.in. Nagel Polska, Sigolables czy Ruch. Do grona najemców dołączyła w tym roku również firma Calt Poland. Powierzchnia wynajęta w ciągu ostatnich miesięcy przez aktualnych oraz nowych najemców to ponad 14 000 mkw.

Park magazynowy Tristar Wrocław bardzo dynamicznie się rozwija, a kolejni najemcy decydują się zostać we Wrocławiu na dłużej. W ostatnich miesiącach aż trzech aktualnych najemców projektu: Nagel Polska, Sigolables oraz Ruch przedłużyło swoje umowy najmu na kolejne lata, wynajmując łącznie ponad 9 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Również nowi najemcy dostrzegają ogromny potencjał wrocławskiego projektu. Firma Calt Poland zdecydowała się przenieść w tym roku swoją działalność do parku magazynowego Tristar Wrocław i wynająć prawie 5 400 mkw. powierzchni.

Tristar Wrocław to dwa budynki magazynowe klasy A, zlokalizowane w pobliżu węzła Wrocław Południe, przy drodze ekspresowej S8, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od lotniska we Wrocławiu. Projekt oferuje ponad 40 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowo-socjalnej oraz bezpośrednio przyległe do powierzchni parkingi i place manewrowe.

„Cieszymy się, że mimo tej nietypowej sytuacji z jaką mamy do czynienia w tej chwili, nowe firmy wciąż dołączają do grona najemców parku magazynowego Tristar Wrocław, a nasi dotychczasowi najemcy przedłużają swoje umowy najmu. Są to dla nas istotne kroki w rozwoju tego projektu i całego portfela Tristar, które pokazują, że wzajemne zrozumienie potrzeb i oczekiwań, prowadzi do zakończenia procesu najmu sukcesem” – komentuje Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing, White Star Real Estate.

Informacje o projekcie (Park Magazynowy Tristar Wrocław) i portfolio (Tristar):

Park magazynowy Tristar Wrocław to nowoczesny projekt biurowo-magazynowy, dla najemców prowadzących małą i średnią działalność produkcyjną, oferujący budynki magazynowe klasy A, o łącznej powierzchni 40 000 mkw. Bezpośrednio przyległe do powierzchni magazynowej parkingi oraz place manewrowe stanowią istotne udogodnienie dla najemców. Tristar Wrocław położony jest w przemysłowej części gminy Kobierzyce, w pobliżu Wrocławia, zaledwie 15 minut jazdy od lotniska, przy drodze ekspresowej S8 w pobliżu Węzła Wrocław Południe. Taka lokalizacja umożliwia sprawną dystrybucję towarów zarówno na rynek polski, jak i poza granice kraju.

Tristar to wspólny projekt Tristan Capital Partners i White Star Real Estate, który powstał w 2018 roku i jest ukierunkowany na inwestowanie oraz posiadanie nieruchomości logistycznych klasy A. Portfolio obejmuje obecnie 5 lokalizacji w Polsce, w tym parki magazynowo-logistyczne w pobliżu Poznania, Wrocławia, Katowic, Gdańska oraz w Grodzisku Mazowieckim, których całkowita powierzchnia to prawie 162 000 mkw. Wszystkimi nieruchomościami zarządza White Star Real Estate.

Więcej publikacji na temat magazynów tutaj