Mieszkania z widokiem na Odrę i lewobrzeżny Szczecin. J.W. Construction zbuduje apartamentowce na 800 mieszkań

Construction

Kompleks apartamentowców, z mariną i zapleczem handlowo-usługowym, powstanie na Łasztowni, między Mostem Długim a Kanałem Zielonym. W styczniu deweloper rozpoczął przedsprzedaż lokali w tej prestiżowej inwestycji.

– Łasztownia i bulwary to miejsce bardzo atrakcyjne na mapie Szczecina. Poza położeniem, inwestycja „Nad Odrą” ma wiele innych atutów: mieszkania z panoramicznymi przeszkleniami, dwustronne i narożne, przestronne balkony i tarasy o powierzchni do 85 m kw. Jako przestrzeń rekreacyjno-wypoczynkową mieszkańcy mają zielone tarasy na dachach budynków i własną marinę – mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.

Budowę kompleksu J.W. Construction zrealizuje, w kilku etapach, z PORR jako generalnym wykonawcą. W pierwszej kolejności powstanie, usytuowany najbliżej Kanału Zielonego, wielorodzinny budynek mieszkalny: 189 mieszkań i 23 lokale usługowe na parterze i trzykondygnacyjny garaż na 218 samochodów. Budynek będzie miał łącznie 7 kondygnacji, ale w niektórych miejscach będzie obniżony do 5. lub 6. W kolejnym etapie, nieco bliżej Mostu Długiego, powstanie budynek o wysokości od 5. do 7. kondygnacji, który również będzie miał charakter tarasowy. Na dachu zaprojektowano dostępny dla wszystkich mieszkańców taras widokowy, a na poziomie 3 piętra zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci. W budynku będzie 237 mieszkań, lokale usługowe, 269 miejsc parkingowych, 100 boksów na rowery i 49 komórek lokatorskich. Trzeci etap jest jeszcze w fazie projektowania.

Osiedle „Nad Odrą” będzie drugim projektem w stolicy województwa zachodniopomorskiego, po apartamentowo-komercyjnym, najwyższym w Szczecinie, wieżowcu Hanza Tower, jaki zrealizuje J.W. Construction.

Zobacz także: Klienci na rynku nieruchomości w 2022 roku

1 KOMENTARZ

Comments are closed.