Logistyka miejska pod lupą

Logistyka miejska

Pojęcie logistyki miejskiej jest nadal trudne do jednoznacznego zdefiniowania. By rozwiać wszelkie wątpliwości, eksperci Cushman & Wakefield postanowili przyjrzeć się bliżej tej tematyce i podczas nadchodzącego webinaru pt. „Logistyka miejska pod lupą” opowiedzą o głównych założeniach odróżniających ten segment rynku od tradycyjnej logistyki. Podczas wydarzenia głos zabiorą również zaproszeni goście, dzięki którym widzowie poznają temat z perspektywy najemcy i dewelopera. Webinar pt. „Logistyka miejska pod lupą” odbędzie się 20 maja o godzinie 14:00.

Kompleksowo o logistyce miejskiej

Maciej Szczepański, Business Development Manager z działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych z Cushman & Wakefield, przybliży temat logistyki miejskiej. Opowie na czym polega, przedstawi najnowsze dane, wyjaśni co wyróżnia ten format i jak realizowany jest on za granicą. Nie zabraknie także kwestii dotyczących znaczenia ostatniej mili w procesie logistycznym i odniesienia do branży e-commerce. Podczas spotkania, ekspert opowie także o projektach logistyki miejskiej, które obecnie realizowane są w Polsce oraz jakie są najczęstsze powody skłaniające najemców do podjęcia decyzji o wejściu właśnie w ten format.

Z perspektywy najemcy i dewelopera

Nadchodzący webinar warty jest uwagi także ze względu na swoją formę. Do rozmowy zaproszeni zostali przedstawiciele rynku, w tym Maciej Krawiecki, Head of Leasing z firmy 7R, która w projekcie City Flex Last Mile Logistics jako pierwsza na rynku zaoferowała powierzchnię w tym formacie oraz Sebastian Danek, Dyrektor ds. Transportu w sieci marketów EURO RTV AGD, która aktywnie korzysta z tego rodzaju nieruchomości magazynowych. Zaproszeni goście ze swojej perspektywy przedstawią potencjał logistyki miejskiej. Panel dyskusyjny poprowadzi Maciej Szczepański z Cushman & Wakefield.

Zaproszeni goście będą dyskutować o przyszłości logistyki miejskiej także w kontekście sytuacji ekonomicznej wywołanej Covid-19.

Słuchacze będą mieli możliwość zadawania pytań wszystkim ekspertom.

Webinar odbędzie się w środę, 20 maja 2020 o godzinie 14:00.

Zapisy możliwe za pośrednictwem: https://event.on24.com/wcc/r/2353041/AEEBD173F6129C79099446A205F9ACFD

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 53 tysiące pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2019 roku jej przychody wyniosły 8,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWakeCE

Więcej publikacji na temat logistyki tutaj

1 KOMENTARZ

Comments are closed.