Łazienkaplus.pl rozrasta się w MLP Poznań

Internetowy lider sprzedaży wyposażenia łazienek w Polsce wynajął dodatkowo prawie 4 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Poznań. W transakcji doradzała agencja Axi Immo.

Łazienkaplus.pl podpisała z MLP Group umowę dotyczącą powiększenia wynajmowanej przestrzeni magazynowej o prawie 4 000 mkw. w parku logistycznym MLP Poznań. Tym samym najemca zwiększył powierzchnię do około 9 tys. mkw. Spółka związana jest z MLP Group od 2017 roku. Przekazanie Klientowi gotowego obiektu planowane jest na Q1 2021 roku.

„Decyzja dotycząca rozbudowy zaplecza magazynowego przez naszego Klienta jest potwierdzeniem, że oferta MLP Group spełnia oczekiwania Najemcy i jest dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług zarządzania. Ponadto Park logistyczny w Poznaniu posiada wciąż duży potencjał do rozbudowy, dzięki czemu możemy odpowiadać na zainteresowanie ze strony obecnych jak i potencjalnych najemców” – mówi Agnieszka Góźdź, Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.

Ekspansja firmy Łazienkaplus.pl w ramach parku logistycznego MLP Poznań udała się przez wzgląd na kilka faktów. Najemca od pewnego czasu zgłaszał gotowość do zwiększenia zajmowanej powierzchni wynikającej z szybko rosnącej popularności produktów z jego oferty,” mówi Piotr Roszkowski, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI  IMMO.Klient podkreślał, że jest zadowolony zarówno ze współpracy z deweloperem, jak i z dotychczas dostarczonej powierzchni, która spełniała jego wszystkie wymagania zarówno pod względem logistycznym, technicznym oraz samego standardu nieruchomości. Dlatego decyzję o ekspansji możemy określić jako klasyczny przykład transakcji typu win-win. Otóż Klient zostaje w doskonale znanej lokalizacji z możliwością dalszego rozwoju, natomiast Wynajmujący, firma MLP, zapewnia sobie zajęcie części nowo budowanego parku magazynowego i utrzymuje w swoim portfolio kolejnego zadowolonego najemcę,” dodaje Piotr Roszkowski.

Łazienkaplus.pl to internetowy lider sprzedaży wyposażenia łazienek, działający na polskim rynku online od ponad 13 lat. Firma jest dystrybutorem i sprzedawcą wielu uznanych marek, które wraz
z serwisem łazienkaplus.pl notują coroczne wzrosty i konsekwentnie umacniają swoją pozycję na rynku.

Centrum logistyczne MLP Poznań zlokalizowane jest w miejscowości Koninko, w pobliżu drogi ekspresowej S11 łączącej Poznań z Katowicami. Park znajduje się ok. 16 km od centrum Poznania
i 4 km od autostrady A2. Projekt MLP Poznań docelowo dostarczy ok. 90 tys. mkw. najnowocześniejszej przestrzeni magazynowo-produkcyjnej.

***

MLP GROUP S.A. – najważniejsze informacje

MLP Group jest jednym z wiodących deweloperów powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Grupa działa na rynku polskim, niemieckim i rumuńskim w roli dewelopera, konsultanta i zarządcy nieruchomości, dostarczając wszechstronnych rozwiązań w zakresie optymalizacji powierzchni magazynowo-produkcyjnej wielu międzynarodowym i krajowym przedsiębiorstwom produkcyjnym oraz dystrybucyjnym. W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług, wszystkie projekty realizowane przez Grupę wyróżnia bardzo atrakcyjna lokalizacja parków logistycznych oraz stosowanie rozwiązania typu built-to-suit.

Zgodnie ze strategią „build & hold” MLP Group po zakończeniu budowy parków logistycznych utrzymuje je w swoim portfelu. Doceniają to najemcy, którzy przez cały okres współpracują z tymi samymi osobami odpowiadającymi za wysoką jakość świadczonych usług.

Więcej informacji także na www.mlpgroup.com

***