KiK nowym najemcą CH Max

Sieć dyskontów tekstylnych KiK otworzy sklep w tarnowskim Centrum Handlowym MAX zarządzanym przez CREAM Property Advisors. Nowy lokal powstanie na pierwszym piętrze, które jest w trakcie przebudowy i reorganizacji przestrzeni.

KiK zajmie 700 mkw. powierzchni i będzie jednym z dwóch wielkopowierzchniowych najemców na pierwszym piętrze obiektu. Otwarcie lokalu pod szyldem KiK nastąpi w pierwszej połowie 2021 roku. – Bardzo cieszymy się z podpisanej umowy, zwłaszcza że nowy kontrakt jest uzupełnieniem procesu modernizacji i rewitalizacji, zarówno budynku centrum, jak i jego tenant-miksu. W ramach prowadzonych prac zmodernizowano już m.in. system przeciwpożarowy, zrewitalizowano tereny zielone oraz odnowiono łazienki. Finalizujemy także komercjalizację piętra wraz ze zmianą jego układu przestrzennego – mówi Roland Kaczmarek, leasing manager w CREAM Property Advisors, odpowiedzialny za podpisanie umowy.

– CH Max to obiekt typu convenience – i jak pokazały tegoroczne wyniki ekonomiczne – jest wysoko odporny na obecną sytuację związaną z pandemią. To nie przypadek, że sieć KiK wybrała nasz obiekt jako lokalizację swojej placówki handlowej w Tarnowie. Wiemy, że skorzystają z tego obecni, jak i nowi najemcy, a przede wszystkim klienci naszego centrum, którzy w badaniach ankietowych wskazywali potrzebę tego typu asortymentu – mówi Bogdan Jasiewicz, dyrektor CH MAX z ramienia CREAM Property Advisors.

Sieć KiK to sieć oferuje bogaty asortyment obejmujący: odzież, biżuterię, artykuły gospodarstwa domowego, dekoracyjne i ogrodowe, zabawki oraz akcesoria dla zwierząt. Obecnie firma posiada w Polsce około 350 sklepów.

CH Max, otwarte w sierpniu 2001 i zarządzane przez CREAM Property Advisors, jest obiektem handlowym typu „convenience” zlokalizowanym w centrum Tarnowa. Klienci centrum handlowego mogą wybierać z oferty najemców mieszczących się na dwóch kondygnacjach, w tym m.in.: Biedronki, Drogerii Natura, salonu  Pepco, Textil Market, Monnari, sportowego salonu Sport Plaza oraz licznych punktów usługowych.

 

CREAM Property Advisors oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych, sprzedaży nieruchomości komercyjnych oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto zaawansowane usługi zarządcze pod nazwą Quattro: CNC, C360, Sell Me oraz C-RTM, których zadaniem jest generowanie wzrostu wartości nieruchomości i przygotowanie obiektów do sprzedaży. Więcej informacji: cream-advisors.pl