Katarzyna Kopszak-Dziurnikowska – Nowa Dyrektorka ds. inwestycji w Apsys Polska

Katarzyna Kopszak-Dziurnikowska

Do zespołu Apsys Polska dołączyła Katarzyna Kopszak-Dziurnikowska, która objęła stanowisko Dyrektorki ds. Inwestycji. Będzie odpowiadać za pozyskiwanie nowych gruntów pod inwestycje oraz wybór projektów przeznaczonych do działań rewitalizacyjnych. 

Dołączenie Katarzyny do naszego zespołu to kolejny krok realizowanych przez nas planów rozwojowych zakładających poszerzenie skali działalności na rynku. Z Katarzyną mieliśmy okazję współpracować podczas realizacji inwestycji w Warszawie i we Wrocławiu i już wtedy widoczny był pełen profesjonalizm jej działań. Jako Dyrektorka ds. Inwestycji Katarzyna będzie nie tylko odpowiadać za zwiększanie zasobów inwestycyjnych, ale także za procesy formalno-administracyjne związane z otrzymaniem decyzji budowlanych. Nieustannie poszukujemy lokalizacji miejskich, które dzięki zaangażowaniu, doświedczeniu i kompetencji Apsys Polska mogą zyskać niepowtarzalny charakter, nową jakość i służyć mieszkańcom. Wierzymy, że wiedza i umiejętności Katarzyny pozwolą nam jeszcze efektywniej wybierać lokalizacje dla naszych przyszłych projektów – mówi Maciej Wróblewski, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor ds. Rozwoju Apsys Polska.

Katarzyna Kopszak-Dziurnikowska  posiada 20 letnie doświadczenie w branży nieruchomości, które zdobywała w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi zarówno w Polsce, jak i na rynkach europejskich:  szwajcarskim, francuskim, niemieckim, portugalskim i rumuńskim. Od 2004 roku związana jest z funduszami inwestycyjnymi typu private equity, posiada również doświadczenie w przedsięwzięciach joint venture z dużymi funduszami instytucjonalnymi. Była odpowiedzialna za  zarządzanie portfelem nieruchomości na rynku magazynowym, biurowym, retail, mieszkaniowym, a także obiektów o znaczeniu historycznym. Odpowiadała m.in. za współpracę z instytucjami finansującymi, najemcami oraz nadzorowała cały proces inwestycyjny – od zakupu do sprzedaży. Dodatkowo, posiada także duże doświadczenie  w branży budowlanej i deweloperskiej.

Katarzyna jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Lingwistyki Stosowanej. Ukończyła także studia podyplomowe w SGH Warszawa/HEC de Paris, na kierunku Master in European Management.

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Wszystkie projekty realizowane są zgodnie z ideą „Making cities vibe” – ożywiania przestrzeni miejskiej, kreowania wyjątkowych doświadczeń oraz dbania o zrównoważony rozwój miast. Apsys Polska łączy profesjonalizm z szacunkiem do tradycji, historii miejsca, jego otoczenia oraz odpowiedzialnością społeczną i ekologiczną. Biorąc pod uwagę specyfikę danej lokalizacji, tworzy innowacyjne projekty „szyte na miarę”, w harmonii z miastem i potrzebami jego mieszkańców, uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta.

Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 23 obiektach handlowych zlokalizowanych w 18 największych miastach w kraju oraz biurowcem Arkada Business Park w Bydgoszczy i kompleksem biurowym React zlokalizowanym w centrum Łodzi. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową – Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie.

Zobacz także: Awanse na kluczowych stanowiskach w Polsce umacniają pozycję Savills IM

1 KOMENTARZ

Comments are closed.