Janusz Garstka pokieruje działem Reprezentacji Właściciela

Janusz Garstka

Z początkiem czerwca Janusz Garstka objął funkcję Dyrektora działu Reprezentacji Właściciela w Knight Frank, odpowiadając za rynek warszawski i łódzki.   

Janusz Garstka do zespołu Knight Frank dołączył w 2006 roku. Od samego początku związany był z działem Reprezentacji Właściciela, w którym przeszedł całą ścieżkę kariery. W trakcie zdobywania doświadczenia ukończył m.in. podyplomowe studia w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors – MRICS, posiada również tytuł  CCIM – Certified Commercial Investment Member, a także licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Reprezentował wielu deweloperów i inwestorów m.in. AroundTown, Raiffeisen Capital Management, Arka TFI, Deka Immobilien, GNT Ventures, SEB czy Vistula Holdings II. Tylko w ostatnich 5 latach przeprowadził ponad 100 transakcji, obejmujących ponad 110 000 m kw. powierzchni biurowej. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno w Warszawie, jak i na rynkach regionalnych (Katowice, Gdańsk, Łódź).

W nowej roli będzie odpowiedzialny za współpracę operacyjną z deweloperami i funduszami inwestycyjnymi oraz za pozyskiwanie nowych projektów biurowych w Warszawie i Łodzi, a także koordynację pracy zespołu.

Zobacz także: Sektor magazynowy na prowadzeniu

Knight Frank LLP z siedzibą w Londynie jest wiodącym i niezależnym globalnym doradcą w zakresie nieruchomości. Zatrudnia powyżej 19 000 pracowników w ponad 500 biurach w 60 krajach. Knight Frank doradza klientom, od indywidualnych właścicieli i nabywców, po największych deweloperów, inwestorów i najemców korporacyjnych.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.